Kierownik Produktu | PL NeurosoftPL Neurosoft

Wyślij CV i przekonaj nas na rozmowie, że chcesz stać się częścią zespołu. Przekonamy Cię, że warto u nas pracować.

Neurosoft tworzy autorskie oprogramowanie, które w oparciu o sztuczną inteligencję pomaga rozwiązywać problemy z tak szerokiego zakresu jak: inteligentne systemy transportowe, prawo i sądownictwo czy monitoring mediów.

Mamy nadzieję, że będziesz dla nas, a my dla Ciebie, źródłem nowych pomysłów i inspiracji. Cenimy sobie otwarty umysł i zaangażowanie, dlatego chcemy, aby Twoja droga zawodowa była związana właśnie z nami.

Aktualnie szukamy: Kierownika Produktu

Celem stanowiska jest rozwój i wdrażanie produktów Neurosoft oraz kreowanie ich wizerunku na rynku.

Twoje główne zadania na tym stanowisku to:

– rozwój krótko i długoterminowych strategii dla linii produktów z zakresu telematyki drogowej
– zarządzanie linią produktów w celu dywersyfikacji rozwiązań, które pomogą rozstrzygnąć  dylematy na polu – koszty vs. czas vs. jakość
– tworzenie strategii cenowej produktu w celu zaspokojenia oczekiwań klienta oraz osiągnięcia rentowności linii  produktowej
– tworzenie planów wdrożeń, taktyki marketingowej i narzędzi sprzedaży  w celu wsparcia wdrożeń nowych produktów oraz wzrostu ich wartości
– analiza danych rynkowych, sprzedażowych, finansowych w celu uzyskania produktu spełniającego założenia sprzedażowe
-dbałość o komunikację i współpracę pomiędzy odmiennie zorientowanymi na wewnętrzny cel działami (Sprzedaży, Rozwoju, Technicznym) oraz partnerami i dystrybutorami
– analiza rynku i identyfikacja potrzeb klienckich w celu wdrożenia nowych innowacyjnych rozwiązań produktowych i systemowych
– nadzór i uaktualnianie dokumentacji technicznej
– współudział w tworzeniu broszur i specyfikacji produktu
– prowadzenie szkoleń produktowych
– tworzenie i prezentacja referatów podczas imprez branżowych
– przedstawianie raportów przed Zarządem Spółki.

Spełniasz nasze wymagania jeżeli:

– umiejętnie interpretujesz i wykonujesz zadania mające na celu rozwój produktu
– sugerujesz nowe lub/i modyfikujesz istniejące procesy, które wpływają na rentowność rozwijanych produktów
– rozumiesz procesy sprzedażowe
– sprawnie analizujesz procesy sprzedażowe i dane finansowe w celu tworzenia strategii wdrożeń produktów
– sprawnie opisujesz i analizujesz produkty i procesy zaawansowane technologicznie (informacja dla klientów i kreacja sprzężenia zwrotnego w procesie poprodukcyjnym)
– masz wykształcenie wyższe (inżynieria, ekonomia, marketing i zarządzanie)
– posiadasz doświadczenie w marketingu produktowym, zarządzaniu produktami zaawansowanym technologicznie
– posługujesz się językiem angielskim (dodatkowy atut to język niemiecki)
– doskonale komunikujesz się na wszystkich szczeblach organizacji
– masz doświadczenie w tworzeniu prezentacji
– efektywnie rozwiązujesz problemy
– posiadasz zdolności analityczne, a poza tym jesteś kreatywny i myślisz koncepcyjnie
– stres Cię mobilizuje i napędza do działania, jesteś elastyczny i wielozadaniowy
– najnowsze  technologie nie są Ci obce, interesują Cię.

Oferujemy niezwykłe wyzwania, możliwość rozwoju i atrakcyjne warunki zatrudnienia w firmie działającej w międzynarodowym środowisku. Nowo zatrudniona osoba będzie miała okazję obcować z technologiami najnowszej generacji w zakresie telematyki transportu.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Opis stanowiska

Biegła znajomość języka angielskiego Warunek konieczny
Znajomość języka niemieckiego Mile widziana
Rodzaj umowy Umowa o pracę
Benefity pracownicze Prywatna opieka medyczna, pakiet sportowy, ubezpieczenie
Aplikuję

Zapytanie o pracę