Menedżer ds. Sprzedaży | PL NeurosoftPL Neurosoft

Wyślij CV i przekonaj nas na rozmowie, że chcesz stać się częścią zespołu. Przekonamy Cię, że warto u nas pracować.

Neurosoft tworzy autorskie oprogramowanie, które w oparciu o sztuczną inteligencję pomaga rozwiązywać problemy z tak szerokiego zakresu jak: inteligentne systemy transportowe, prawo i sądownictwo czy monitoring mediów.

Mamy nadzieję, że będziesz dla nas, a my dla Ciebie, źródłem nowych pomysłów i inspiracji. Cenimy sobie otwarty umysł i zaangażowanie, dlatego chcemy, aby Twoja droga zawodowa była związana właśnie z nami.

Aktualnie szukamy: Menedżera ds. Sprzedaży

Główne zadania na tym stanowisku to:

– pozyskiwanie nowych klientów (coldmailing, coldcalling),
– podtrzymywanie i kontynuacja relacji z klientem,
– udział w seminariach i konferencjach naukowych,
– wyszukiwanie i prowadzenie projektów z partnerami biznesowymi za granicą,
– dbałość o wizerunek firmy na rynku poprzez kontakty z prasą i nowe media,
– przygotowywanie ofert sprzedaży i negocjacje handlowe,
– identyfikowanie potrzeb poszczególnych obszarów biznesu, szczególnie w zakresie systemów typu
„enforcement” i rozwiązań telematyki drogowej,
– tworzenie i aktualizowanie baz klientów,
– tworzenie i modyfikacje kart produktowych, broszur, dokumentacji produktowych,
– bezpośrednie spotkania z klientami, organizacja webinarów

 Nasze wymagania:

– biegła znajomość języka angielskiego,
– umiejętność pracy z arkuszem kalkulacyjnym, znajomość programów graficznych,
– zdolność pisania przemówień i tworzenia prezentacji multimedialnych oraz ich publiczne wygłaszanie,
– znajomość technik sprzedaży i umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych,
– nastawienie na samorozwój,
– dyspozycyjność umożliwiająca podróże służbowe, prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

– zatrudnienie oparte o umowę o pracę,
– kontakt z technologiami najnowszej generacji w zakresie telematyki transportu,
– uczestnictwo w międzynarodowych spotkaniach korporacyjnych,
– realizację ciekawych projektów,
– możliwość korzystania z pakietu opieki medycznej, pakietu sportowego oraz ubezpieczenia na życie.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Opis stanowiska

Aplikuję

Zapytanie o pracę