Praktyka w Dziale Sprzedaży i Marketingu | PL NeurosoftPL Neurosoft

Wymagania:

– status studenta, mile widziani również absolwenci;

– zainteresowanie tematyką marketingu B2B;

– inicjatywa, zaangażowanie i kreatywność

– otwartość i łatwość nawiązywania kontaktów interpersonalnych;

– bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office;

– znajomość języka angielskiego w stopniu średnio zaawansowanym;

– łatwość w pisaniu krótkich artykułów.

Zakres obowiązków:

– kontakt z prasą;

– pomoc w realizacji działań marketingowych firmy;

– obsługa social media;

– redagowanie strony internetowej.

Oferujemy:

– bezpłatne praktyki w okresie od jednego do trzech miesięcy;

– elastyczne godziny pracy;

– wsparcie ze strony opiekuna i pracowników działu;

– zaświadczenie o odbytych praktykach;

– nabycie wiedzy i umiejętności w zakresie marketingu B2B;

– zdobycie wiedzy z zakresu pozycjonowania strony WWW;

– nabycie umiejętności obsługi CMS.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV. Prosimy o dołączenie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883).

Opis stanowiska

Aplikuję

Zapytanie o pracę