Technik | PL NeurosoftPL Neurosoft

Wyślij CV i przekonaj nas na rozmowie, że chcesz stać się częścią zespołu. Przekonamy Cię, że warto u nas pracować.

Tworzymy oprogramowanie autorskie, które w oparciu o sztuczną inteligencję pomaga rozwiązywać problemy z tak szerokiego zakresu jak: inteligentne systemy transportowe, prawo i sądownictwo czy monitoring mediów. Rozwijamy i utrzymujemy  kompletne rozwiązania IT: od kamer monitorujących ruch na drogach po chmurowe systemy zarządzania infrastrukturą.

Aktualnie szukamy osoby na stanowisko: Technik

Zadania:
– prowadzenie prac montażowych, instalacyjnych i serwisowych w ramach zespołu terenowego
– realizacja planu montaży, instalacji i serwisów
– udział w wizjach lokalnych dot. planowanych instalacji
– kontakt z klientem, w tym również niemieckojęzycznym w celu uzgodnienia szczegółów instalacyjnych (pomiary w terenie, wstępna ocena rozwiązania, zebranie danych dla projektantów)
– odpowiedzialność za bezpośrednią komunikację z klientem w ramach realizacji prac w terenie (doprecyzowanie zakresu realizowanych prac, omówienie dostępu do terenu/obiektu i urządzeń, przekazanie placu/kluczy)
– raportowanie stanu realizacji projektu, jego zaawansowania, ewentualnych problemów również w języku niemieckim
– zbieranie danych do dokumentacji powykonawczej i przekazanie ich do działu projektowego (obmiary, pomiary, zdjęcia)

Wymagania:
– wykształcenie co najmniej średnie
– umiejętności techniczne w zakresie instalacji elektrycznych i pomiarów
– komunikatywna znajomość języka niemieckiego
– prawo jazdy kat. B
– obsługa komputera w zakresie Office
– dyspozycyjność (gotowość do częstych wyjazdów służbowych, w tym wyjazdów do prac instalacyjnych w terenie)

Oferujemy:
– atrakcyjne warunki zatrudnienia
– niezwykłe wyzwania oraz możliwość rozwoju
– możliwość skorzystania z pakietu opieki medycznej, pakietu sportowego oraz ubezpieczenia na życie

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojej aplikacji.

W CV prosimy o dołączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883).

Opis stanowiska

Znajomość języka niemieckiego Warunek konieczny
Wykształcenie/doświadczenie Techniczne
Prawo jazdy Kat. B
Dyspozycyjność Częste wyjazdy służbowe
Aplikuję

Zapytanie o pracę