Materiały

Marka Neurosoft

Firma Neurosoft Sp. z o.o. powstała w listopadzie 1992 r. jako spin-off absolwentów i pracowników Uniwersytetu Wrocławskiego oraz Politechniki Wrocławskiej. Naszym znakiem rozpoznawczym są sztuczne sieci neuronowe, a celem wykorzystywanie technologii sztucznej inteligencji w praktyce. Nazwa firmy NEUROSOFT pochodzi bezpośrednio od wykorzystywanych przez nas technologii sztucznych sieci neuronowych.

Zdjęcia

Zdjęcia prezesów

Zdjęcia

Film o firmie (bez słów)

Poznajcie Neurosoft. Ten dwuminutowy film obrazuje pracę naszych działów: od R&D przez sprzedaż, serwis, administrację aż do samego zarządu

Film

Księga znaku

Podstawowa Księga Znaku (ang. brand book) to standaryzacja logo - opis jego budowy oraz przykłady prawidłowego używania znaku graficznego Neurosoftu

PDF

Logo Neurosoft

W linku znajduje się logo Neurosoft w różnych rozmiarach i odcieniach, w zależności od wykorzystania w rozszerzeniach (AI, EPS, PDF, PSD, SVG, PNG)

Link

Film o firmie

Opis działalności firmy: historia, sukcesy, wizja i plany na przyszłość

Film

Filmy produktowe NeuroCar

Link do filmów produktowych z rodziny NeuroCara. W bardzo prosty sposób przedstawiają zasady działania systemów, wykorzystujących rozpoznanie: tablic rejestracyjnych, marki, modelu oraz koloru pojazdu

Filmy

Rzecznik prasowy Neurosoft

Karol Gajda

Łamacz konwencji - osoba, która widzi wszystko w kolorowych odcieniach. W spółce Neurosoft odpowiedzialna za zarządzanie strategią firmy, ze szczególnym uwzględnieniem komunikacji marketingowej, PR i komunikacji z klientami.

Media o nas

Neurosoft na targach Traffex 2019 w UK

W dniach od 3 do 4 kwietnia Neurosoft miał przyjemność brać udział w targach Traffex 2019.Targi te są dla nas wspaniałą okazją do networkingu i poszerzania wiedzy. Jesteśmy bardzo zadowoleni z tegorycznych targów i juz czekamy na następne.

Więcej

Technologia Neurosoftu w programie Sonda2 TVP

Po 27 latach przerwy do TVP powrócił kultowy program Sonda, prowadzony przez dr. Tomasza Rożka, znanego fizyka i publicystę. Neurosoft został bohaterem odcinka dotyczącego inteligentnych miast.

Więcej

Naśladując mózg, Neurosoft robi biznes

"Mieliśmy fantazję rozbudzoną przez filmy, na których ludzie rozmawiają z komputerem. Sztuczna inteligencja stałą się naszą pasją. Chcieliśmy odwzorowywać ludzkie zmysły: maszyny, które słyszą, mówią, widzą"

Więcej

Portal Orzeczeń w liczbach [infografika]

Od 2015 roku orzeczenia sądów powszechnych w Polsce są ogólnodostępne w Internecie. Dostęp obywateli do wyroków ma duży wpływ na jakość stanowionego prawa. Jeszcze kilka lat temu upublicznianie bieżącego orzecznictwa napotykało na barierę.

Więcej