Neurosft na SCEW Barcelona 2019

W dniach od 19.11.19 do 21.11.19 Neurosoft brał udział w prestiżowych targach Smart City Expo World Congress w Barcelonie przy ulicy Gran Via Venue.

Więcej

Neurosoft na GITEX 2019 w Dubaju

W dniach od 6 października do 10 października Neurosoft uczestniczył w prestiżowych targach GITEX w Dubaju. Nie jest to pierwsza nasza wizyta na GITEX, w których uczestniczymy regularnia. Po raz kolejny uczestniczyliśmy w targach w kooporacji z SITE

Więcej

Neurosoft na Kongresie ITS Warsaw 2018

22 i 23 Maja 2018 roku odbył się polski kongres ITS w Warszawie, w którym Neurosoft miał zaszczyt uczestniczyć, prezentując nasze rozwiązania Weight-in-Motion i NeuroDrone.

Więcej

Neurosoft na targach Traffex 2019 w UK

W dniach od 3 do 4 kwietnia Neurosoft miał przyjemność brać udział w targach Traffex 2019.Targi te są dla nas wspaniałą okazją do networkingu i poszerzania wiedzy. Jesteśmy bardzo zadowoleni z tegorycznych targów i juz czekamy na następne.

Więcej

Polski Kongres ITS 2017

W dniach od 16 do 17 maja 2017 r. odbędzie się w Warszawie dziesiąty, jubileuszowy Polski Kongres ITS organizowany przez Stowarzyszenie ,,ITS Polska". Jak co roku, w tym najważniejszym wydarzeniu branży ITS weźmie udział także Neurosoft prezentując..

Więcej

Neurosoft w gronie „Gazel Biznesu” 2016

Firma Neurosoft Sp. z o.o. znalazła się w gronie Gazel Biznesu - najbardziej dynamicznych polskich przedsiębiorstw - z osiągniętym 205 % przyrostem obrotów uzyskanych w ciągu trzech ostatnich lat działalności.

Więcej

Neurosoft na 14 miejscu w Biegu Firmowym!

W sobotę 14 maja na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu po raz czwarty odbył się Bieg Firmowy. W charytatywnej sztafecie udział wzięło prawie 5 tysięcy zawodników z kilkuset wrocławskich i dolnośląskich firm

Więcej

Technologia Neurosoftu w programie Sonda2 TVP

Po 27 latach przerwy do TVP powrócił kultowy program Sonda, prowadzony przez dr. Tomasza Rożka, znanego fizyka i publicystę. Neurosoft został bohaterem odcinka dotyczącego inteligentnych miast.

Więcej

Naśladując mózg, Neurosoft robi biznes

"Mieliśmy fantazję rozbudzoną przez filmy, na których ludzie rozmawiają z komputerem. Sztuczna inteligencja stałą się naszą pasją. Chcieliśmy odwzorowywać ludzkie zmysły: maszyny, które słyszą, mówią, widzą"

Więcej

Portal Orzeczeń w liczbach [infografika]

Od 2015 roku orzeczenia sądów powszechnych w Polsce są ogólnodostępne w Internecie. Dostęp obywateli do wyroków ma duży wpływ na jakość stanowionego prawa. Jeszcze kilka lat temu upublicznianie bieżącego orzecznictwa napotykało na barierę.

Więcej

Prezes Neurosoftu wśród laureatów Ikon Biznesu

W sobotę 12 września 2015 roku we Wrocławskim Centrum Kongresowym odbyła się gala, na której przyznane zostały tytuły Ikon Wrocławskiego Biznesu. Wyróżniono przedsiębiorców, którzy przyczynili się do rozwoju Wrocławia i Polski po 1989 roku.

Więcej

Intertraffic w Stambule

W dniach 27-29.05.2015 r. Neurosoft po raz kolejny prezentował nowości systemu NeuroCar podczas międzynarodowych targów Intertraffic w Stambule.

Więcej

Nowy adres Neurosoftu

Od 1 lipca Neurosoft Sp. z o.o. funkcjonuje pod nowym adresem. Zmiana adresu związana jest z przeniesieniem głównej siedziby firmy do nowego budynku zrealizowanego w ramach projektu NeuroITS.

Więcej

VIII Polski Kongres ITS

Stowarzyszenie ITS Polska zorganizowało w dniach 26-27 maja br. VIII Polski Kongres ITS, w którym udział wzięło blisko 400 osób, reprezentujących sektor prywatny i publiczny związany z Inteligentnymi Systemami Transportowymi.

Więcej

Relacje z targów Traffex & Parkex 2015

W dniach 21-23 kwietnia br. pod patronatem Brytyjskiego Departamentu Transportu i ITS Wielka Brytania odbyły się targi Traffex & Parkex 2015. Tegoroczna edycja była pierwszą, w której uczestniczyli przedstawiciele Neurosoftu.

Więcej

Neurosoft na Targach EUROPOLTECH 2015

W dniach 15-17 kwietnia firma Neurosoft wzięła udział w Międzynarodowych Targach Techniki i Wyposażenia Służb Policyjnych oraz Formacji Bezpieczeństwa Państwa EUROPOLTECH 2015.

Więcej

Neurosoft na kongresie ITS Nadrenii Północnej i Westfalii

16. czerwca odbędzie się pierwszy kongres ITS Nadrenii Północnej i Westfalii, który ma być poświęcony problemom związanym z przeciążeniem infrastruktury drogowej oraz rozwiązaniom mającym usprawnić komunikację wewnątrz i pomiędzy aglomeracjami.

Więcej

Policjanci kupowali w tym roku w Lipsku

W dniach 9-11 września w Lipsku odbywały się międzynarodowe targi policyjne GPEC 2014. Impreza w całości poświęcona jest systemom bezpieczeństwa, prewencji i wyposażenia służb mundurowych. Wśród wystawców nie zabrakło Neurosoftu.

Więcej

Neurosoft uczestnikiem forum NATMEC w USA

W dniach 29 czerwca – 2 lipca 2014 w Chicago odbyło się ważne wydarzenie dla firm i instytucji z sektora transportu, działających w Stanach Zjednoczonych. Nie zabrakło również firmy Neurosoft.

Więcej

VII Polski Kongres ITS

W ramach siódmego Polskiego Kongresu ITS, który odbył się w dniach 28-29 maja w Warszawie, jak co roku spotkali się przedstawiciele branży Inteligentnych Systemów Transportowych.

Więcej

Neurosoft na VII Polskim Kongresie ITS w Warszawie

Już po raz siódmy, w Warszawie, w dniach 28-29 maja, odbędzie się jedno z największych wydarzeń krajowego sektora transportu -Polski Kongres ITS 2014. Kongres corocznie jest organizowany przez Stowarzyszenie ITS Polska.

Więcej

Neurosoft w finale European Business Awards 2014

Wrocławska firma znalazła się wśród stu najbardziej innowacyjnych firm europejskich w finale konkursu European Business Awards 2014. Laureatów finału poznamy już 27 maja podczas prestiżowej gali w Atenach transmitowanej na żywo przez kanał CNBS.

Więcej

Polska technologia ITS na światowej wystawie

Dnia 28 marca zakończyły się Międzynarodowe Targi Intertraffic Amsterdam. Stanowią one ważną platformę wymiany doświadczeń, wiedzy i najnowszych technologii w zakresie inteligentnych systemów transportowych (ITS) i bezpieczeństwa ruchu drogowego.

Więcej

Neurosoft w gronie Polskich Czempionów

Neurosoft dołączył do elitarnej grupy 10 dolnośląskich firm realizujących globalną strategię rozwoju. Celem tego działania jest intensyfikowanie prac promujących polski biznes za granicą i region Dolnego Śląska w Europie i na świecie

Więcej

Neurosoft w PolsatNews

Głównym powodem wypadków drogowych jest niedostosowanie prędkości do istniejących na drodze warunków.

Więcej

Tytuł LIDERA ITS 2012

Tytuł LIDERA ITS 2012 w kategorii NAJLEPSZY PRODUKT dla firmy Naurosoft oraz Instytutu Badawczego Dróg i Mostów, przyznano za system NeuroCar RedLight.

Więcej

Lider ITS 2011

Tytuł LIDERA ITS 2011 na Polskim Kongresie ITS za Inteligentny System Kompleksowej Identyfikacji Pojazdów "ISKIP"

Więcej

TRAFFIC EXPO 2011

Złoty Medal na VII Międzynarodowych Targach Infrastruktury Traffic Expo 2011 w Kielcach za projekt badawczy ISKIP

Więcej