Innowacyjność w Transporcie 2012

Nagrody  Innowacyjności  w  Transporcie  2012  zostały  przyznane  pod  auspicjami Przedstawicielstwa  Komisji  Europejskiej  w  Polsce,  Krajowej  Izby  Gospodarczej,  Akademii Leona  Koźmińskiego  oraz  Centrum  Innowacji  Transportowych,  przedsięwzięcia zainicjowanego  i  koordynowanego  przez  Fundację  Centrum  Analiz  Transportowych  i Infrastrukturalnych, we współpracy z Polską Fundacją Promocji Kadr.

Oficjalne ogłoszenie wyników konkursu odbyło się w dniu 11 grudnia 2012 w Krakowie,  w czasie  I  Forum  Innowacji  Transportowych,  ogólnopolskiej  konferencji  poświęconej  dobrym praktykom wdrażania projektów transportowych – innowacyjnych pod względem technologii i techniki, planowania, zarządzania oraz finansów.

Zobacz również

Neurosft na SCEW Barcelona 2019

W dniach od 19.11.19 do 21.11.19 Neurosoft brał udział w prestiżowych targach Smart City Expo World Congress w Barcelonie przy ulicy Gran Via Venue.

Więcej

Neurosoft na GITEX 2019 w Dubaju

W dniach od 6 października do 10 października Neurosoft uczestniczył w prestiżowych targach GITEX w Dubaju. Nie jest to pierwsza nasza wizyta na GITEX, w których uczestniczymy regularnia. Po raz kolejny uczestniczyliśmy w targach w kooporacji z SITE

Więcej

Neurosoft na Kongresie ITS Warsaw 2018

22 i 23 Maja 2018 roku odbył się polski kongres ITS w Warszawie, w którym Neurosoft miał zaszczyt uczestniczyć, prezentując nasze rozwiązania Weight-in-Motion i NeuroDrone.

Więcej

Zobacz więcej aktualności