Junior Project Manager | PL NeurosoftPL Neurosoft

Wyślij CV i przekonaj nas na rozmowie, że chcesz stać się częścią zespołu. Przekonamy Cię, że warto u nas pracować.

Spółka Neurosoft jest jedną z najszybciej rozwijających się firm IT w regionie. Skutecznie działa
na rynku krajowym i międzynarodowym, wdrażając systemy informatyczne oparte na technologii sztucznej inteligencji. Prowadzone przez nas prace badawcze realnie przekładają się na rozwój konkretnych produktów, wykorzystywanych później w praktyce. Jesteśmy pewni, że poczujesz prawdziwą satysfakcję, gdy efekty swojej pracy odkryjesz w najbliższym otoczeniu.

Mamy nadzieję, że będziesz dla nas, a my dla Ciebie, źródłem nowych pomysłów i inspiracji. Cenimy sobie otwarty umysł i zaangażowanie, dlatego chcemy, aby Twoja droga zawodowa była związana właśnie z nami. Aktualnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Junior Project Manager

Główne zadania na tym stanowisku to:

  • prowadzenie projektów wdrożeniowych z branży ITS od otrzymania zlecenia do rozliczenia projektu,
  • analiza formalna i merytoryczna dokumentacji projektowej, definiowanie etapów i zadań projektowych,
  • opracowanie harmonogramu projektu, realizacja zadań zgodnie z założonymi terminami
  • ustalanie priorytetów zadań w środowisku wieloprojektowym,
  • wykazywanie inicjatywy, proaktywne rozwiązywanie problemów,
  • odpowiedzialność za komunikację między działami firmy oraz z klientem w czasie trwania projektu,
  • dbanie o utrzymanie określonego poziomu jakości projektów,
  • wsparcie działu sprzedaży na etapie ofertowania.

 Nasze wymagania:

  • wykształcenie wyższe lub student ostatnich lat,
  • zainteresowanie nowoczesnymi technologiami, chęć poznawania nowych rzeczy, przyswajania nowych informacji,
  • bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność, nastawienie na szukanie rozwiązań i realizację celu,
  • umiejętność planowania, ustalania priorytetów oraz podejmowania decyzji,
  • umiejętność sprawnego przekazywania informacji i artykułowania problemów,
  • umiejętność analitycznego myślenia, czytania dokumentacji ze zrozumieniem i wyciągania wniosków,
  • znajomość j. angielskiego na poziomie min. B2,
  • umiejętność pracy w grupie.

Mile widziane:

  • wykształcenie w kierunku technicznym,
  • doświadczenie w zarządzaniu lub koordynacji projektów,
    znajomość metodyk zarządzania projektami,
  • sprawne korzystanie z pakietu Microsoft Office (Excel, Project) oraz innych aplikacji wspomagających zarządzenie projektami,
  • prawo jazdy kategorii B,
  • znajomość j. niemieckiego.

Oferujemy:

  • zatrudnienie oparte o umowę o pracę,
  • kontakt z technologiami najnowszej generacji w zakresie telematyki transportu,
  • uczestnictwo w międzynarodowych spotkaniach korporacyjnych,
  • realizację ciekawych projektów,
  • możliwość korzystania z pakietu opieki medycznej, pakietu sportowego oraz ubezpieczenia na życie i darmowej pomocy prawnej.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV na potrzeby rekrutacji „junior project manager” i przyszłych rekrutacji”.

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Opis stanowiska

Aplikuję

Zapytanie o pracę