Sales Manager | PL NeurosoftPL Neurosoft

Wyślij CV i przekonaj nas na rozmowie, że chcesz stać się częścią zespołu. Przekonamy Cię, że warto u nas pracować.

Jeśli chcesz obcować z najnowszymi technologiami, realizować międzynarodowe projekty, a dodatkowo nie boisz się ciekawych wyzwań, to znaczy, że do nas pasujesz!

Neurosoft tworzy autorskie oprogramowanie, które w oparciu o sztuczną inteligencję pomaga rozwiązywać problemy z tak szerokiego zakresu jak: inteligentne systemy transportowe, prawo i sądownictwo czy monitoring mediów.

Mamy nadzieję, że będziesz dla nas, a my dla Ciebie, źródłem nowych pomysłów i inspiracji. Cenimy sobie otwarty umysł i zaangażowanie, dlatego chcemy, aby Twoja droga zawodowa była związana właśnie z nami. Aktualnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Sales Manager

Główne zadania na tym stanowisku to:

  • pozyskiwanie nowych klientów, poszerzanie sieci sprzedaży,
  • prezentowanie produktów oraz tworzenie ofert sprzedażowych,
  • bezpośredni kontakt z wykonawcami, klientami, kontrahentami w zakresie pozyskiwania nowych zleceń oraz rozwoju współpracy,
  • negocjacje cenowe,
  • identyfikowanie potrzeb poszczególnych obszarów biznesu oraz analiza konkurencji,
  • administrowanie i zarządzanie przydzielonymi projektami również w zakresie zamówień publicznych,
  • reprezentacja firmy na targach oraz imprezach branżowych.

 Nasze wymagania:

  • wykształcenie wyższe,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • biegła znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2,
  • umiejętność pracy z arkuszem kalkulacyjnym,
  • zdolność tworzenia prezentacji multimedialnych oraz ich publiczne wygłaszanie,
  • doświadczenie w budowaniu relacji z partnerami w biznesie i promocji produktów na rynku krajowym i zagranicznym,
  • znajomość technik sprzedaży i umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych,
  • samodzielność i inicjatywa w działaniu,
  • dyspozycyjność umożliwiająca podróże służbowe, prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • zatrudnienie oparte o umowę o pracę,
  • kontakt z technologiami najnowszej generacji w zakresie telematyki transportu,
  • uczestnictwo w międzynarodowych spotkaniach korporacyjnych,
  • realizację ciekawych projektów,
  • możliwość korzystania z pakietu opieki medycznej, prawnej, pakietu sportowego oraz ubezpieczenia na życie.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV dla potrzeb rekrutacji” lub „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV na potrzeby rekrutacji „sales manager” i przyszłych rekrutacji”.

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Opis stanowiska

Aplikuję

Zapytanie o pracę