Sekretarka | PL NeurosoftPL Neurosoft

Wyślij CV i przekonaj nas na rozmowie, że chcesz stać się częścią zespołu. Przekonamy Cię, że warto u nas pracować.

Spółka Neurosoft jest jedną z najszybciej rozwijających się firm IT w regionie. Skutecznie działa
na rynku krajowym i międzynarodowym, wdrażając systemy informatyczne oparte na
technologii sztucznej inteligencji. Prowadzone przez nas prace badawcze realnie przekładają
się na rozwój konkretnych produktów, wykorzystywanych później w praktyce. Jesteśmy pewni,
że poczujesz prawdziwą satysfakcję, gdy efekty swojej pracy odkryjesz w najbliższym
otoczeniu.
Mamy nadzieję, że będziesz dla nas, a my dla
Ciebie, źródłem nowych pomysłów i inspiracji.
Cenimy sobie otwarty umysł i zaangażowanie, dlatego chcemy, aby Twoja droga
zawodowa była związana właśnie z nami. Aktualnie poszukujemy Kandydatów na
stanowisko:
Sekretarka

Główne zadania na tym stanowisk u to:
 – zapewnienie sprawnego funkcjonowania sekretariatu,
 – koordynowanie obiegu dokumentów,
 – ewidencja korespondencji,
 – organizacja wyjazdów służbowych,
 – rozliczanie delegacji krajowych i zagranicznych,
 – opieka nad flotą samochodów służbowych,
 – nadzór nad właściwym zaopatrzeniem biura w materiały biurowe i spożywcze,
 – wykonywanie innych poleceń przełożonego,
 – współpraca z innymi działami firmy.

Nasze wymagania:
 – znajomość pakietu MS Office,
 – komunikatywna znajomość języka angielskiego,
 – bardzo dobra organizacja pracy,
 – umiejętność obsługi urządzeń biurowych,
 – pozytywne nastawienie oraz zaangażowanie w powierzone zadania,   dyskrecja i lojalność oraz wysoka kultura osobista,
 – prawo jazdy kategorii B.
Oferujemy:
 – zatrudnienie oparte o umowę o pracę ,
 – możliwość korzystania z pakietu opieki medycznej, pakietu sportowego oraz ubezpieczenia na życie i darmowej pomocy prawnej,
 – elastyczne i indywidualne podejście do pracownika,  przyjazną atmosferę, dobre warunki pracy

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych
osobowych zawartych w CV na potrzeby rekrutacji Sekretarka ” i przyszłych rekrutacji
Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Opis stanowiska

Rodzaj umowy Umowa o pracę
Benefity pracownicze Prywatna opieka medyczna oraz Multisport i darmowa pomoc prawna
Aplikuję

Zapytanie o pracę