Naśladując mózg, Neurosoft robi biznes

Janusz Wrobel, współzałożyciel i prezes spółki Neurosoft, udzielił wywiadu dla "Gazety Wyborczej". Opowiedział o swoich początkach w biznesie, ciężkiej pracy za granicą i odwadze, dzięki której sprzedaje teraz technologię IT na całym świecie. Przypomniał, że fundamentem Neurosoftu są sztuczne sieci neuronowe, czyli struktury matematyczne inspirowane funkcjonowaniem neuronów w mózgu człowieka. "Mieliśmy fantazję rozbudzoną przez filmy, na których ludzie rozmawiają z komputerem. Sztuczna inteligencja stałą się naszą pasją. Chcieliśmy odwzorowywać ludzkie zmysły: maszyny, które słyszą, mówią, widzą" - wspomina Janusz Wrobel.

Zapraszamy do przeczytania całego wywiadu:
Gazeta Wyborcza “Naśladując mózg, Neurosoft robi biznes”

Zobacz również

Neurosft na SCEW Barcelona 2019

W dniach od 19.11.19 do 21.11.19 Neurosoft brał udział w prestiżowych targach Smart City Expo World Congress w Barcelonie przy ulicy Gran Via Venue.

Więcej

Neurosoft na GITEX 2019 w Dubaju

W dniach od 6 października do 10 października Neurosoft uczestniczył w prestiżowych targach GITEX w Dubaju. Nie jest to pierwsza nasza wizyta na GITEX, w których uczestniczymy regularnia. Po raz kolejny uczestniczyliśmy w targach w kooporacji z SITE

Więcej

Neurosoft na Kongresie ITS Warsaw 2018

22 i 23 Maja 2018 roku odbył się polski kongres ITS w Warszawie, w którym Neurosoft miał zaszczyt uczestniczyć, prezentując nasze rozwiązania Weight-in-Motion i NeuroDrone.

Więcej

Zobacz więcej aktualności