Neurosoft członkiem International Society for Weigh-In-Motion

Od stycznia 2016 roku spółka Neurosoft jest członkiem International Society for Weigh-In-Motion – największej na świecie organizacji zajmującej się tematyką ważenia pojazdów w ruchu. Międzynarodowe stowarzyszenie, z siedzibą w Zurychu w Szwajcarii, od wielu lat łączy wszystkich wiodących producentów oraz instytucje działające w tym sektorze telematyki drogowej.

Najważniejszym celem ISWIM jest wspieranie rozwoju technologii wykorzystywanych w systemie dynamicznego ważenia. Od 1995 roku, co cztery lata, odbywa się międzynarodowa konferencja, która jest okazją do wymiany doświadczeń i korzystania z wiedzy członków organizacji. Każdego roku ISWIM organizuje także regionalne warsztaty tematyczne związane z zagadnieniem ważenia pojazdów w ruchu.

Spółka Neurosoft może okazać się wartościowym członkiem ISWIM ze względu na autorską technologię konsolidacji danych pomiarowych i kalibracji systemu metodą statystyczną z wykorzystaniem pojazdu charakterystycznego, gdzie kalibracja systemu nie wymaga wykorzystania pojazdów wzorcowych i jest wykonywana zdalnie. Metoda ta, opracowana przez zespół R&D bazuje na zdolności oprogramowania NeuroCar do kompleksowej identyfikacji pojazdu, w tym jego marki i modelu. Efektem tych prac jest produkt NeuroCar Weigh-in-Motion, który stanowi skuteczne narzędzie monitoringu pojazdów ponadnormatywnych oraz umożliwia automatyczne wykrywanie i identyfikację pojazdów przeciążonych lub zbyt wysokich – bez konieczności ich zatrzymywania. Głównym elementem systemu są wagi dynamiczne, system identyfikacji pojazdów oraz terminal obliczeniowy, sterujący i nadzorujący procesy pomiarowe i transmisję danych.

Zobacz również

Neurosft na SCEW Barcelona 2019

W dniach od 19.11.19 do 21.11.19 Neurosoft brał udział w prestiżowych targach Smart City Expo World Congress w Barcelonie przy ulicy Gran Via Venue.

Więcej

Neurosoft na GITEX 2019 w Dubaju

W dniach od 6 października do 10 października Neurosoft uczestniczył w prestiżowych targach GITEX w Dubaju. Nie jest to pierwsza nasza wizyta na GITEX, w których uczestniczymy regularnia. Po raz kolejny uczestniczyliśmy w targach w kooporacji z SITE

Więcej

Neurosoft na Kongresie ITS Warsaw 2018

22 i 23 Maja 2018 roku odbył się polski kongres ITS w Warszawie, w którym Neurosoft miał zaszczyt uczestniczyć, prezentując nasze rozwiązania Weight-in-Motion i NeuroDrone.

Więcej

Zobacz więcej aktualności