Neurosoft na 14 miejscu w Biegu Firmowym!

W sobotę 14 maja na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu po raz czwarty odbył się Bieg Firmowy. W charytatywnej sztafecie udział wzięło prawie 5 tysięcy zawodników z kilkuset wrocławskich i dolnośląskich firm. Na starcie nie mogło zabraknąć przedstawicieli Neurosoftu, czyli drużyny "NeuroSpeed", która ostatecznie uplasowała się na 14 miejscu w swojej kategorii.

Bieg Firmowy to charytatywna sztafeta dla firm, podczas której zbierane są pieniądze dla podopiecznych fundacji Everest. Każdy zespół składa się z 5 zawodników, którzy mierzą się na dystansie 5 kilometrów, po czym przekazują sobie pałeczkę. Sportowi amatorzy mają łącznie do przebiegnięcia 25 kilometrów. Drużyna „NeuroSpeed” w składzie Paulina Dziedzicka, Piotr Bardadyn, Mateusz Kuszela, Maciej Mika i Piotr Kaczmarski pokonała tą trasę w czasie 1 godz. i 51 min. Taki wynik zapewnił im 14 miejsce wśród 662 drużyn mieszanych i 53 miejsce ze wszystkich 954 zespołów, startujących w trzech kategoriach (sztafety mieszane, męskie i żeńskie). PEŁNE WYNIKI MOŻNA SPRAWDZIĆ TUTAJ

Głównym celem zawodów, poza promowaniem aktywności fizycznej, jest finansowe wsparcie chorych dzieci. Dzięki uczestnikom biegu oraz darczyńcom, dwóch chłopców, podopiecznych fundacji Everest, otrzyma pieniądze na rehabilitację, opiekę medyczną oraz potrzebny sprzęt.

W tym roku trasa biegu prowadziła przez teren AWF-u, al. Paderewskiego, Wieniawskiego oraz Chopina, potem wałem przeciwpowodziowym w kierunku Mostu Swojczyckiego, a następnie znów przez teren AWF-u.Zobacz również

Neurosoft na targach Traffex 2019 w UK

W dniach od 3 do 4 kwietnia Neurosoft miał przyjemność brać udział w targach Traffex 2019.Targi te są dla nas wspaniałą okazją do networkingu i poszerzania wiedzy. Jesteśmy bardzo zadowoleni z tegorycznych targów i juz czekamy na następne.

Więcej

Zobacz więcej aktualności