Neurosoft na konferencjach IOTX i GISEC w Dubaju

Od 1 do 3 maja 2018 roku Neurosoft uczestniczył wraz ze swoim partnerem SITE Technology w Konferencji GISEC (Gulf Information Security Expo and Conference) i IOTX (Future Technology Week) organizowanych przez Dubai World Trade Center wraz z Dubai Electronic Security Center, Dubai Police oraz Smart Dubai.

Konferencja odbywa się rokrocznie i po raz kolejny zgromadziła kilkuset wystawców z całego świata. Wśród osób odwiedzających mieliśmy szansę rozmawiać i prezentować nasze najnowsze rozwiązania przedstawicielom firm, a także ministerstw i samorządów szczególnie z Zatoki Perskiej choć nie zabrakło także przedstawicieli państw afrykańskich, europejskich czy azjatyckich.

Wydarzenie okazało się niezwykle cennym doświadczeniem, nasze najnowsze rozwiązania dotyczące sztucznej inteligencji spotkały się z ogromnym zainteresowaniem i uznaniem, a samo wydarzenie na pewno na stałe zagości w naszym kalendarzu.Zobacz również

Neurosoft na Kongresie ITS Warsaw 2018

22 i 23 Maja 2018 roku odbył się polski kongres ITS w Warszawie, w którym Neurosoft miał zaszczyt uczestniczyć, prezentując nasze rozwiązania Weight-in-Motion i NeuroDrone.

Więcej

Neurosoft na targach Traffex 2019 w UK

W dniach od 3 do 4 kwietnia Neurosoft miał przyjemność brać udział w targach Traffex 2019.Targi te są dla nas wspaniałą okazją do networkingu i poszerzania wiedzy. Jesteśmy bardzo zadowoleni z tegorycznych targów i juz czekamy na następne.

Więcej

Zobacz więcej aktualności