Neurosoft na konferencjach IOTX i GISEC w Dubaju

Od 1 do 3 maja 2018 roku Neurosoft uczestniczył wraz ze swoim partnerem SITE Technology w Konferencji GISEC (Gulf Information Security Expo and Conference) i IOTX (Future Technology Week) organizowanych przez Dubai World Trade Center wraz z Dubai Electronic Security Center, Dubai Police oraz Smart Dubai.

Konferencja odbywa się rokrocznie i po raz kolejny zgromadziła kilkuset wystawców z całego świata. Wśród osób odwiedzających mieliśmy szansę rozmawiać i prezentować nasze najnowsze rozwiązania przedstawicielom firm, a także ministerstw i samorządów szczególnie z Zatoki Perskiej choć nie zabrakło także przedstawicieli państw afrykańskich, europejskich czy azjatyckich.

Wydarzenie okazało się niezwykle cennym doświadczeniem, nasze najnowsze rozwiązania dotyczące sztucznej inteligencji spotkały się z ogromnym zainteresowaniem i uznaniem, a samo wydarzenie na pewno na stałe zagości w naszym kalendarzu.Zobacz również

Neurosft na SCEW Barcelona 2019

W dniach od 19.11.19 do 21.11.19 Neurosoft brał udział w prestiżowych targach Smart City Expo World Congress w Barcelonie przy ulicy Gran Via Venue.

Więcej

Neurosoft na GITEX 2019 w Dubaju

W dniach od 6 października do 10 października Neurosoft uczestniczył w prestiżowych targach GITEX w Dubaju. Nie jest to pierwsza nasza wizyta na GITEX, w których uczestniczymy regularnia. Po raz kolejny uczestniczyliśmy w targach w kooporacji z SITE

Więcej

Neurosoft na Kongresie ITS Warsaw 2018

22 i 23 Maja 2018 roku odbył się polski kongres ITS w Warszawie, w którym Neurosoft miał zaszczyt uczestniczyć, prezentując nasze rozwiązania Weight-in-Motion i NeuroDrone.

Więcej

Zobacz więcej aktualności