Neurosoft na konferencji NATMEC w USA

W dniach 1-4.05.2016 roku na Florydzie w Miami odbyło się ważne wydarzenie dla firm i instytucji z sektora transportu, działających nie tylko w Stanach Zjednoczonych, ale i na całym świecie. NATMEC to międzynarodowe forum wymiany doświadczeń, na którym nie mogło zabraknąć Neurosoftu.

North American Travel Monitoring Exposition and Conference to wydarzenie, podczas którego odbywają się liczne spotkania i ekspozycje firm, działających w obszarze szeroko pojętego monitoringu ruchu drogowego. Unikalne forum dotyczyło przede wszystkim gromadzenia, zarządzania oraz wykorzystywania pozyskanych danych. Co roku organizatorem wydarzenia jest Rada ds. Badań w Transporcie, którą wspiera Federalny Zarząd Dróg ds. Polityki Informacji Drogowej Stanów Zjednoczonych.

Tematyka tegorocznej edycji, tak jak w 2014 roku, dotyczyła metod usprawniających proces gromadzenia danych, a także ich analizy i wykorzystywania. To ważny obszar wiedzy dla Neurosoftu, który ściśle wiąże się z działalnością firmy.

NATMEC był okazją do spotkania lokalnych, stanowych oraz krajowych reprezentantów instytucji związanych z transportem oraz firm – producentów, sprzedawców sprzętu i oprogramowania. Podczas konferencji odbyły się także prezentacje, związane m.in. z systemem prawnym dotyczącym zasad administrowania i zarządzania danymi. Jednym z prelegentów był Piotr Bardadyn, Dyrektor Sprzedaży w Neurosoft.

Zobacz również

Neurosft na SCEW Barcelona 2019

W dniach od 19.11.19 do 21.11.19 Neurosoft brał udział w prestiżowych targach Smart City Expo World Congress w Barcelonie przy ulicy Gran Via Venue.

Więcej

Neurosoft na GITEX 2019 w Dubaju

W dniach od 6 października do 10 października Neurosoft uczestniczył w prestiżowych targach GITEX w Dubaju. Nie jest to pierwsza nasza wizyta na GITEX, w których uczestniczymy regularnia. Po raz kolejny uczestniczyliśmy w targach w kooporacji z SITE

Więcej

Neurosoft na Kongresie ITS Warsaw 2018

22 i 23 Maja 2018 roku odbył się polski kongres ITS w Warszawie, w którym Neurosoft miał zaszczyt uczestniczyć, prezentując nasze rozwiązania Weight-in-Motion i NeuroDrone.

Więcej

Zobacz więcej aktualności