Neurosoft na konferencji NATMEC w USA

W dniach 1-4.05.2016 roku na Florydzie w Miami odbyło się ważne wydarzenie dla firm i instytucji z sektora transportu, działających nie tylko w Stanach Zjednoczonych, ale i na całym świecie. NATMEC to międzynarodowe forum wymiany doświadczeń, na którym nie mogło zabraknąć Neurosoftu.

North American Travel Monitoring Exposition and Conference to wydarzenie, podczas którego odbywają się liczne spotkania i ekspozycje firm, działających w obszarze szeroko pojętego monitoringu ruchu drogowego. Unikalne forum dotyczyło przede wszystkim gromadzenia, zarządzania oraz wykorzystywania pozyskanych danych. Co roku organizatorem wydarzenia jest Rada ds. Badań w Transporcie, którą wspiera Federalny Zarząd Dróg ds. Polityki Informacji Drogowej Stanów Zjednoczonych.

Tematyka tegorocznej edycji, tak jak w 2014 roku, dotyczyła metod usprawniających proces gromadzenia danych, a także ich analizy i wykorzystywania. To ważny obszar wiedzy dla Neurosoftu, który ściśle wiąże się z działalnością firmy.

NATMEC był okazją do spotkania lokalnych, stanowych oraz krajowych reprezentantów instytucji związanych z transportem oraz firm – producentów, sprzedawców sprzętu i oprogramowania. Podczas konferencji odbyły się także prezentacje, związane m.in. z systemem prawnym dotyczącym zasad administrowania i zarządzania danymi. Jednym z prelegentów był Piotr Bardadyn, Dyrektor Sprzedaży w Neurosoft.

Zobacz również

Neurosoft na targach Traffex 2019 w UK

W dniach od 3 do 4 kwietnia Neurosoft miał przyjemność brać udział w targach Traffex 2019.Targi te są dla nas wspaniałą okazją do networkingu i poszerzania wiedzy. Jesteśmy bardzo zadowoleni z tegorycznych targów i juz czekamy na następne.

Więcej

Zobacz więcej aktualności