Neurosoft na Kongresie ITS Warsaw 2018

22 i 23 Maja 2018 roku odbył się polski kongres ITS w Warszawie...

22 i 23 Maja 2018 roku odbył się polski kongres ITS w Warszawie, w którym Neurosoft miał zaszczyt uczestniczyć, prezentując nasze rozwiązania Weight-in-Motion i NeuroDrone.  W prezentacji systemu NeuroCar WIM (Weight-in-Motion) wykorzystane zostały elementy rozwiązań przygotowanych w ramach projektu badawczego o nazwie NeuroWIM finansowane ze środków Unii Europejskiej przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju. Szczególne zainteresowanie wzbudziła procedura permanentnej kalibracji w oparciu o pojazd charakterystyczny.

Kongres był dużym sukcesem i z niecierpliwością czekamy na kolejne edycje!

Zobacz również

Neurosoft na GITEX 2019 w Dubaju

W dniach od 6 października do 10 października Neurosoft uczestniczył w prestiżowych targach GITEX w Dubaju. Nie jest to pierwsza nasza wizyta na GITEX, w których uczestniczymy regularnia. Po raz kolejny uczestniczyliśmy w targach w kooporacji z SITE

Więcej

Neurosoft na targach Traffex 2019 w UK

W dniach od 3 do 4 kwietnia Neurosoft miał przyjemność brać udział w targach Traffex 2019.Targi te są dla nas wspaniałą okazją do networkingu i poszerzania wiedzy. Jesteśmy bardzo zadowoleni z tegorycznych targów i juz czekamy na następne.

Więcej

Zobacz więcej aktualności