Neurosoft na Kongresie ITS World Congress w Montrealu

Neurosoft po raz kolejny w swojej historii uczestniczył w światowym Kongresie ITS WORLD CONGRESS, który odbył się w okresie od 29 października 2017 do 2 listopada 2017 w Montrealu.

ITS World Congress to największe wydarzenie na świecie poświęcone systemom i usługom związanym z inteligentnym transportem. Odbywa się on na przemian na jednym z trzech kontynentów: Europa, Ameryka Północna oraz Azja-Pacyfik. Każdego roku na tym wydarzeniu spotykają się przedstawiciele najważniejszych instytucji, operatorów i przedsiębiorstw, działających na rynku nowych technologii w branży transportowej – od przedstawicieli administracji i użytkowników, po producentów wyposażenia i stowarzyszenia zawodowe.

Nasz udział w kongresie dał nam nieocenioną możliwość nawiązania kontaktu z potencjalnymi partnerami z regionu przede wszystkim dalekiej Azji, Afryki i obu Ameryk.

Podczas Kongresu zaprezentowano technologie inteligentnego transportu, autonomicznych (samosterujących)  pojazdów i ulepszonej infrastruktury, w których punktem centralnym są wysoko zaawansowane rozwiązania IT. Również Neurosoft zaprezentował swoje nowe technologie, które spotkały się z ogromnym zainteresowaniem zarówno wśród znanych nam już i zaprzyjaźnionych firm jak również wśród tych nowo poznanych. Łącznie, w ciągu kilku, odbyliśmy aż 90 spotkań !Zobacz również

Neurosoft na targach Traffex 2019 w UK

W dniach od 3 do 4 kwietnia Neurosoft miał przyjemność brać udział w targach Traffex 2019.Targi te są dla nas wspaniałą okazją do networkingu i poszerzania wiedzy. Jesteśmy bardzo zadowoleni z tegorycznych targów i juz czekamy na następne.

Więcej

Zobacz więcej aktualności