Neurosoft na międzynarodowych targach Intertraffic Amsterdam

Od 5 do 8 kwietnia 2016 roku Neurosoft prezentował swoje produkty na kolejnych międzynarodowych targach Intertraffic Amsterdam. To jedno z najważniejszych wydarzeń dla przemysłu drogowego i transportowego, w którym udział wzięli eksperci z branży oraz przedstawiciele wielu instytucji i przedsiębiorstw z całego świata.

Targi Intertraffic Amsterdam odbywają się cyklicznie, co dwa lata. W tym roku pojawiło się na nich 800 międzynarodowych wystawców, a sprzedażowe stoiska odwiedziło kilkadziesiąt tysięcy osób z ponad 125 krajów.

Od początku istnienia targów, czyli od 1972 roku, Intertraffic Amsterdam jest najchętniej uczęszczanym wydarzeniem przez przedstawicieli z branży infrastruktury drogowej, organizacji ruchu i parkowania oraz bezpieczeństwa. Podczas imprezy odbywa się wiele biznesowych spotkań i prezentacji, a największe firmy przygotowują tam premiery swoich produktów.

W trakcie czterech dni wydarzenia przedstawiciele Neurosoftu prezentowali najnowsze rozwiązania systemu NeuroCar, opowiadali o nowych produktach oraz dzielili się swoją wiedzą na temat najnowszych technologii w zakresie Inteligentnych Systemów Transportowych.

Poprzednie edycje Intertraffic Amsterdam okazały się niezwykle cennym doświadczeniem, dlatego to wydarzenie na stałe zagościło w naszym kalendarzu.

Więcej informacji o targach: Intertraffic AmsterdamZobacz również

Neurosft na SCEW Barcelona 2019

W dniach od 19.11.19 do 21.11.19 Neurosoft brał udział w prestiżowych targach Smart City Expo World Congress w Barcelonie przy ulicy Gran Via Venue.

Więcej

Neurosoft na GITEX 2019 w Dubaju

W dniach od 6 października do 10 października Neurosoft uczestniczył w prestiżowych targach GITEX w Dubaju. Nie jest to pierwsza nasza wizyta na GITEX, w których uczestniczymy regularnia. Po raz kolejny uczestniczyliśmy w targach w kooporacji z SITE

Więcej

Neurosoft na Kongresie ITS Warsaw 2018

22 i 23 Maja 2018 roku odbył się polski kongres ITS w Warszawie, w którym Neurosoft miał zaszczyt uczestniczyć, prezentując nasze rozwiązania Weight-in-Motion i NeuroDrone.

Więcej

Zobacz więcej aktualności