Neurosoft na międzynarodowych targach Intertraffic w Amsterdamie

Od 20 do 23 marca 2018 roku Neurosoft będzie po raz kolejny prezentował swoje produkty na międzynarodowych targach Intertraffic Amsterdam. Zapraszamy na stoisko 11.418.

Intertraffic Amsterdam to jedno z najważniejszych wydarzeń dla branży drogowej, transportowej i szeroko rozumianej mobilności, w którym udział wezmą eksperci z branży oraz przedstawiciele wielu instytucji i przedsiębiorstw z całego świata.

Targi Intertraffic Amsterdam odbywają się cyklicznie, co dwa lata.  W tym roku pojawi się na nich ponad 800 międzynarodowych wystawców.

Od początku istnienia targów, czyli od 1972 roku, Intertraffic Amsterdam jest najchętniej uczęszczanym wydarzeniem przez przedstawicieli z branży infrastruktury drogowej, organizacji ruchu i parkowania oraz bezpieczeństwa. Podczas imprezy odbywa się wiele biznesowych spotkań i prezentacji, a największe firmy przygotowują tam premiery swoich produktów.

W trakcie czterech dni wydarzenia przedstawiciele Neurosoftu będą prezentowali najnowsze rozwiązania dystrybuowane pod marką NeuroCar, nowy autonomiczny Dron NeuroSpace Drone czy NeuroClock zegar wskazujący czas z dokładnością ± 100 μs (± 0.1 ms)/. Pokażemy również najnowsze implementacje systemów zarządzania parkingami  m.in. NeuroCar Park Compact czy aplikacje do identyfikacji pojazdów za pomocą smartfona  NeuroCar ANPR Mobile Android, oraz będą dzielili się swoją wiedzą na temat najnowszych technologii w zakresie Inteligentnych Systemów Transportowych.

Poprzednie edycje Intertraffic Amsterdam okazały się niezwykle cennym doświadczeniem, dlatego to wydarzenie na stałe zagościło w naszym kalendarzu.

Więcej informacji o targach: https://www.intertraffic.com/amsterdam/

Więcej o nas na targach: https://company.intertraffic.com/?a=qSXzuB2EeRj07NjknojLtB3osUksnxnq3udq1sGtLnY%3D

Zobacz również

Neurosoft na GITEX 2019 w Dubaju

W dniach od 6 października do 10 października Neurosoft uczestniczył w prestiżowych targach GITEX w Dubaju. Nie jest to pierwsza nasza wizyta na GITEX, w których uczestniczymy regularnia. Po raz kolejny uczestniczyliśmy w targach w kooporacji z SITE

Więcej

Neurosoft na Kongresie ITS Warsaw 2018

22 i 23 Maja 2018 roku odbył się polski kongres ITS w Warszawie, w którym Neurosoft miał zaszczyt uczestniczyć, prezentując nasze rozwiązania Weight-in-Motion i NeuroDrone.

Więcej

Neurosoft na targach Traffex 2019 w UK

W dniach od 3 do 4 kwietnia Neurosoft miał przyjemność brać udział w targach Traffex 2019.Targi te są dla nas wspaniałą okazją do networkingu i poszerzania wiedzy. Jesteśmy bardzo zadowoleni z tegorycznych targów i juz czekamy na następne.

Więcej

Zobacz więcej aktualności