Neurosoft na misji gospodarczej w Zjednoczonych Emiratach Arabskich

W dniach od 22.02.2019 do 27.02.2019 przedstawiciele Neurosoft uczestniczyli w misji gospodarczej do Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

Podczas pobytu odbyliśmy szereg bardzo ciekawych spotkań podczas których prezentowaliśmy najnowsze rozwiązania dystrybuowane pod marką NeuroCar. Największym zainteresowaniem cieszył się nasz autonomiczny dron, który można wykorzystywać zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz budynków.Zobacz również

Neurosoft na GITEX 2019 w Dubaju

W dniach od 6 października do 10 października Neurosoft uczestniczył w prestiżowych targach GITEX w Dubaju. Nie jest to pierwsza nasza wizyta na GITEX, w których uczestniczymy regularnia. Po raz kolejny uczestniczyliśmy w targach w kooporacji z SITE

Więcej

Neurosoft na Kongresie ITS Warsaw 2018

22 i 23 Maja 2018 roku odbył się polski kongres ITS w Warszawie, w którym Neurosoft miał zaszczyt uczestniczyć, prezentując nasze rozwiązania Weight-in-Motion i NeuroDrone.

Więcej

Neurosoft na targach Traffex 2019 w UK

W dniach od 3 do 4 kwietnia Neurosoft miał przyjemność brać udział w targach Traffex 2019.Targi te są dla nas wspaniałą okazją do networkingu i poszerzania wiedzy. Jesteśmy bardzo zadowoleni z tegorycznych targów i juz czekamy na następne.

Więcej

Zobacz więcej aktualności