Neurosoft na Targach EUROPOLTECH 2015

W dniach 15-17 kwietnia firma Neurosoft wzięła udział w Międzynarodowych Targach Techniki i Wyposażenia Służb Policyjnych oraz Formacji Bezpieczeństwa Państwa EUROPOLTECH 2015.

Ekspozycję targową odwiedziło ponad 6000 gości, wśród których znaleźli się przedstawiciele kadry kierowniczej i korpusu oficerskiego Policji, Straży Granicznej, Biura Ochrony Rządu, Państwowej Straży Pożarnej, Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego, Agencji Wywiadu, Żandarmerii Wojskowej, Wojsk Specjalnych, Służby Wywiadu i Kontrwywiadu Wojskowego, Centralnego Zarządu Służby Więziennej, Służby Celnej, Głównej Inspekcji Transportu Drogowego, Straży Miejskich,  administracji  państwowej oraz politycy zajmujący się problematyką bezpieczeństwa.

Już nie pierwszy raz przedstawiciele Neurosoftu brali udział w Targach. Na naszym stoisku można było dowiedzieć się, między innymi, o systemie NeuroCar Red Light, za pomocą którego monitorowane są wykroczenia polegające na niestosowaniu się do sygnalizacji świetlnej.

Podczas tegorocznej edycji Targów EUROPOLTECH nawiązaliśmy wiele rokujących kontaktów. Ponadto, poznaliśmy kierunek rozwoju i najbliższe cele działań unowocześniających wyposażenie i zasoby techniczne polskich służb mundurowych.”- stwierdziła Justyna Fedrowicz, Menadżer Projektów, obecna podczas wydarzenia.

Zobacz również

Neurosft na SCEW Barcelona 2019

W dniach od 19.11.19 do 21.11.19 Neurosoft brał udział w prestiżowych targach Smart City Expo World Congress w Barcelonie przy ulicy Gran Via Venue.

Więcej

Neurosoft na GITEX 2019 w Dubaju

W dniach od 6 października do 10 października Neurosoft uczestniczył w prestiżowych targach GITEX w Dubaju. Nie jest to pierwsza nasza wizyta na GITEX, w których uczestniczymy regularnia. Po raz kolejny uczestniczyliśmy w targach w kooporacji z SITE

Więcej

Neurosoft na Kongresie ITS Warsaw 2018

22 i 23 Maja 2018 roku odbył się polski kongres ITS w Warszawie, w którym Neurosoft miał zaszczyt uczestniczyć, prezentując nasze rozwiązania Weight-in-Motion i NeuroDrone.

Więcej

Zobacz więcej aktualności