Neurosoft na Targach EUROPOLTECH 2015

W dniach 15-17 kwietnia firma Neurosoft wzięła udział w Międzynarodowych Targach Techniki i Wyposażenia Służb Policyjnych oraz Formacji Bezpieczeństwa Państwa EUROPOLTECH 2015.

Ekspozycję targową odwiedziło ponad 6000 gości, wśród których znaleźli się przedstawiciele kadry kierowniczej i korpusu oficerskiego Policji, Straży Granicznej, Biura Ochrony Rządu, Państwowej Straży Pożarnej, Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego, Agencji Wywiadu, Żandarmerii Wojskowej, Wojsk Specjalnych, Służby Wywiadu i Kontrwywiadu Wojskowego, Centralnego Zarządu Służby Więziennej, Służby Celnej, Głównej Inspekcji Transportu Drogowego, Straży Miejskich,  administracji  państwowej oraz politycy zajmujący się problematyką bezpieczeństwa.

Już nie pierwszy raz przedstawiciele Neurosoftu brali udział w Targach. Na naszym stoisku można było dowiedzieć się, między innymi, o systemie NeuroCar Red Light, za pomocą którego monitorowane są wykroczenia polegające na niestosowaniu się do sygnalizacji świetlnej.

Podczas tegorocznej edycji Targów EUROPOLTECH nawiązaliśmy wiele rokujących kontaktów. Ponadto, poznaliśmy kierunek rozwoju i najbliższe cele działań unowocześniających wyposażenie i zasoby techniczne polskich służb mundurowych.”- stwierdziła Justyna Fedrowicz, Menadżer Projektów, obecna podczas wydarzenia.

Zobacz również

Neurosoft na targach Traffex 2019 w UK

W dniach od 3 do 4 kwietnia Neurosoft miał przyjemność brać udział w targach Traffex 2019.Targi te są dla nas wspaniałą okazją do networkingu i poszerzania wiedzy. Jesteśmy bardzo zadowoleni z tegorycznych targów i juz czekamy na następne.

Więcej

Zobacz więcej aktualności