Neurosoft podpisuje porozumienie o współpracy z Korean Telecom i Daewoo

Dnia 29.04.2014r. w Seoulu zostało podpisane porozumienie o współpracy i wymianie informacji pomiędzy firmą Neurosoft a Korean Telecom Corporation i Daewoo International Corporation.

Porozumienie mówi o wzajemnej współpracy w zakresie działań szeroko rozumianego ITSu (Inteligentnych Systemów Transportowych). Neurosoft jako światowy lider w dziedzinie identyfikacji i rozpoznawania pojazdów (Vehicle Identification) został doceniony przez jedne z największych azjatyckich firm z branży motoryzacyjnej i telekomunikacyjnej i został zaproszony – jako jedyna firma IT z Polski – do podpisania umowy współpracy. W uroczystym podpisaniu dokumentów uczestniczyli Wiceprezes KT Yun-Jay Kim (Korean Telecom Corporation),  Wiceprezes Daewoo Seung-Hoon Lee (Daewoo International Corporation) oraz Prezes Neurosoft Janusz Wrobel.

„Już w zeszłym roku zapadła decyzja o ekspansji na rynek Azjatycki. Dzisiejsze podpisanie umowy jest tylko potwierdzeniem naszych aspiracji w branży ITS. Chcemy dostarczać autorską technologię na cały świat, a w szczególności tam, gdzie wysoki rozwój gospodarczy determinuje wykorzystanie inteligentnych rozwiązań drogowych.”- Prezes Janusz Wrobel

Podpisanie dokumentów zbiegło się z międzynarodową konferencją Global Business Plaza 2014. GBP jest coroczną imprezą biznesową organizowaną przez KOTRA – rządową agencję rozwoju przedsiębiorczości, która zaprasza do Korei najbardziej wartościowe i innowacyjne firmy z całego świata. Od 28 kwietnia do 3 maja br. w czasie trwania konferencji Neurosoft odbył wiele interesujących spotkań i mógł przedstawić najnowsze rozwiązania systemowe z rodziny NeuroCara.INFORMACJA O TYM WYDARZENIU POJAWIŁA SIĘ RÓWNIEŻ W MEDIACH:

cati.org.pl
evetriq.pl
przeglad-its.pl
transport-publiczny.pl

Zobacz również

Neurosft na SCEW Barcelona 2019

W dniach od 19.11.19 do 21.11.19 Neurosoft brał udział w prestiżowych targach Smart City Expo World Congress w Barcelonie przy ulicy Gran Via Venue.

Więcej

Neurosoft na GITEX 2019 w Dubaju

W dniach od 6 października do 10 października Neurosoft uczestniczył w prestiżowych targach GITEX w Dubaju. Nie jest to pierwsza nasza wizyta na GITEX, w których uczestniczymy regularnia. Po raz kolejny uczestniczyliśmy w targach w kooporacji z SITE

Więcej

Neurosoft na Kongresie ITS Warsaw 2018

22 i 23 Maja 2018 roku odbył się polski kongres ITS w Warszawie, w którym Neurosoft miał zaszczyt uczestniczyć, prezentując nasze rozwiązania Weight-in-Motion i NeuroDrone.

Więcej

Zobacz więcej aktualności