Neurosoft podpisuje porozumienie o współpracy z Korean Telecom i Daewoo

Dnia 29.04.2014r. w Seoulu zostało podpisane porozumienie o współpracy i wymianie informacji pomiędzy firmą Neurosoft a Korean Telecom Corporation i Daewoo International Corporation.

Porozumienie mówi o wzajemnej współpracy w zakresie działań szeroko rozumianego ITSu (Inteligentnych Systemów Transportowych). Neurosoft jako światowy lider w dziedzinie identyfikacji i rozpoznawania pojazdów (Vehicle Identification) został doceniony przez jedne z największych azjatyckich firm z branży motoryzacyjnej i telekomunikacyjnej i został zaproszony – jako jedyna firma IT z Polski – do podpisania umowy współpracy. W uroczystym podpisaniu dokumentów uczestniczyli Wiceprezes KT Yun-Jay Kim (Korean Telecom Corporation),  Wiceprezes Daewoo Seung-Hoon Lee (Daewoo International Corporation) oraz Prezes Neurosoft Janusz Wrobel.

„Już w zeszłym roku zapadła decyzja o ekspansji na rynek Azjatycki. Dzisiejsze podpisanie umowy jest tylko potwierdzeniem naszych aspiracji w branży ITS. Chcemy dostarczać autorską technologię na cały świat, a w szczególności tam, gdzie wysoki rozwój gospodarczy determinuje wykorzystanie inteligentnych rozwiązań drogowych.”- Prezes Janusz Wrobel

Podpisanie dokumentów zbiegło się z międzynarodową konferencją Global Business Plaza 2014. GBP jest coroczną imprezą biznesową organizowaną przez KOTRA – rządową agencję rozwoju przedsiębiorczości, która zaprasza do Korei najbardziej wartościowe i innowacyjne firmy z całego świata. Od 28 kwietnia do 3 maja br. w czasie trwania konferencji Neurosoft odbył wiele interesujących spotkań i mógł przedstawić najnowsze rozwiązania systemowe z rodziny NeuroCara.INFORMACJA O TYM WYDARZENIU POJAWIŁA SIĘ RÓWNIEŻ W MEDIACH:

cati.org.pl
evetriq.pl
przeglad-its.pl
transport-publiczny.pl

Zobacz również

Neurosoft na targach Traffex 2019 w UK

W dniach od 3 do 4 kwietnia Neurosoft miał przyjemność brać udział w targach Traffex 2019.Targi te są dla nas wspaniałą okazją do networkingu i poszerzania wiedzy. Jesteśmy bardzo zadowoleni z tegorycznych targów i juz czekamy na następne.

Więcej

Zobacz więcej aktualności