Neurosoft sponsorem najważniejszej europejskiej konferencji algorytmicznej ALGO 2014

Instytut Informatyki Uniwersytetu Wrocławskiego (UWr) został wybrany organizatorem ALGO 2014, największej europejskiej konferencji algorytmicznej, goszczącej corocznie kilkuset naukowców z całego świata.

W ramach ALGO, w dniach od 8 do 12 września odbędzie się European Symposium on Algorithms (ESA) i kilka mniejszych konferencji podejmujących tematy programistyczno-algorytmiczne. Neurosoft objął opiekę sponsorską nad wydarzeniem. Podczas sympozjum wiceprezes zarządu spółki Cezary Dołęga wygłosi prelekcje. 11 września (czwartek) o godzinie 13.15 w sali Wielkiej Zachodniej zarejestrowani wcześniej uczestnicy będą mieli możliwość wysłuchania wykładu reprezentanta Neurosoftu pt. „Poszukując znaczenia danych – duże aplikacje danych w Inteligentnych Systemach Transportowych”.

O przywilej organizacji tegorocznej edycji ALGO Wrocław konkurował z bardzo silnym ośrodkiem naukowym w Rzymie. Podczas głosowania na konferencji ALGO 2012 w Lublanie Instytut Informatyki UWr wygrał miażdżącą przewagą głosów (115 do 23). Instytut Informatyki UWr doskonale kształci studentów, którzy corocznie zajmują medalowe miejsca w konkursach programistyczno- algorytmicznych. Tym bardziej jesteśmy dumni, że prezentacja przedstawiciela Neurosoftu trafi na podatny grunt.

Więcej informacji o ALGO 2014: http://algo2014.ii.uni.wroc.pl/

Zobacz również

Neurosft na SCEW Barcelona 2019

W dniach od 19.11.19 do 21.11.19 Neurosoft brał udział w prestiżowych targach Smart City Expo World Congress w Barcelonie przy ulicy Gran Via Venue.

Więcej

Neurosoft na GITEX 2019 w Dubaju

W dniach od 6 października do 10 października Neurosoft uczestniczył w prestiżowych targach GITEX w Dubaju. Nie jest to pierwsza nasza wizyta na GITEX, w których uczestniczymy regularnia. Po raz kolejny uczestniczyliśmy w targach w kooporacji z SITE

Więcej

Neurosoft na Kongresie ITS Warsaw 2018

22 i 23 Maja 2018 roku odbył się polski kongres ITS w Warszawie, w którym Neurosoft miał zaszczyt uczestniczyć, prezentując nasze rozwiązania Weight-in-Motion i NeuroDrone.

Więcej

Zobacz więcej aktualności