Neurosoft sponsorem najważniejszej europejskiej konferencji algorytmicznej ALGO 2014

Instytut Informatyki Uniwersytetu Wrocławskiego (UWr) został wybrany organizatorem ALGO 2014, największej europejskiej konferencji algorytmicznej, goszczącej corocznie kilkuset naukowców z całego świata.

W ramach ALGO, w dniach od 8 do 12 września odbędzie się European Symposium on Algorithms (ESA) i kilka mniejszych konferencji podejmujących tematy programistyczno-algorytmiczne. Neurosoft objął opiekę sponsorską nad wydarzeniem. Podczas sympozjum wiceprezes zarządu spółki Cezary Dołęga wygłosi prelekcje. 11 września (czwartek) o godzinie 13.15 w sali Wielkiej Zachodniej zarejestrowani wcześniej uczestnicy będą mieli możliwość wysłuchania wykładu reprezentanta Neurosoftu pt. „Poszukując znaczenia danych – duże aplikacje danych w Inteligentnych Systemach Transportowych”.

O przywilej organizacji tegorocznej edycji ALGO Wrocław konkurował z bardzo silnym ośrodkiem naukowym w Rzymie. Podczas głosowania na konferencji ALGO 2012 w Lublanie Instytut Informatyki UWr wygrał miażdżącą przewagą głosów (115 do 23). Instytut Informatyki UWr doskonale kształci studentów, którzy corocznie zajmują medalowe miejsca w konkursach programistyczno- algorytmicznych. Tym bardziej jesteśmy dumni, że prezentacja przedstawiciela Neurosoftu trafi na podatny grunt.

Więcej informacji o ALGO 2014: http://algo2014.ii.uni.wroc.pl/

Zobacz również

Neurosoft na targach Traffex 2019 w UK

W dniach od 3 do 4 kwietnia Neurosoft miał przyjemność brać udział w targach Traffex 2019.Targi te są dla nas wspaniałą okazją do networkingu i poszerzania wiedzy. Jesteśmy bardzo zadowoleni z tegorycznych targów i juz czekamy na następne.

Więcej

Zobacz więcej aktualności