Neurosoft uczestnikiem forum NATMEC w USA

W dniach 29 czerwca – 2 lipca 2014 w Chicago odbyło się ważne wydarzenie dla firm i instytucji z sektora transportu, działających w Stanach Zjednoczonych. Nie zabrakło również firmy Neurosoft.

North American Travel Monitoring Exposition and Conference (NATMEC) to konferencje, liczne spotkania i ekspozycje firm, działających w obszarze szeroko pojętego monitoringu ruchu drogowego. Unikalne forum wymiany informacji, dotyczących przede wszystkim gromadzenia, zarządzania oraz wykorzystywania pozyskanych danych. Organizatorem wydarzenia jest Rada ds. Badań w Transporcie we wsparciu Federalnego Zarządcy Dróg i Biura ds. Polityki Informacji Drogowej Stanów Zjednoczonych.

Tematyka tegorocznej edycji dotyczyła metod usprawniających proces gromadzenia danych, jak również ich analizy i wykorzystywania. To ciekawy obszar zdobywania wiedzy dla Neurosoftu, ponieważ wiąże się ściśle z działalnością firmy. Na podstawie długotrwałej pracy programistów, powstała NeuroCamera, której zadaniem jest rozpoznawanie tablic rejestracyjnych (ANPR), a także modelu, marki i koloru pojazdu (MMR). Konferencja NATMEC 2014 była okazją do spotkania z lokalnymi, stanowymi oraz krajowymi reprezentantami instytucji związanych z transportem oraz firm – producentów, sprzedawców sprzętu i oprogramowania. W ramach konferencji odbyło się wiele spotkań, sesji, warsztatów. Ponadto, zaprezentowano ponad 100 prezentacji, które dotyczyły, między innymi wymogów prawnych, zasad administrowania i zarządzania danymi, wyposażenia, czy badań i rozwoju innowacyjności w tej wąskiej dziedzinie.

Z ramienia Neurosoftu, w spotkaniach uczestniczył  Piotr Bardadyn, Dyrektor ds. Sprzedaży, który również wygłosił prezentację. Przy okazji warto wspomnieć o ambitnych planach rozwoju spółki za Oceanem, które już zostały zainicjowane m.in. poprzez udział firmy w II edycji US-Poland Innovation Hub, współpracę z US Polish Trade Council, a w końcu otwarcie nowego oddziału w technologicznym zagłębiu Doliny Krzemowej.

Udział firmy Neurosoft na tegorocznej konferencji NATMEC był z pewnością bezcenny w realizacji celów strategicznych spółki.Zobacz również

Neurosoft na targach Traffex 2019 w UK

W dniach od 3 do 4 kwietnia Neurosoft miał przyjemność brać udział w targach Traffex 2019.Targi te są dla nas wspaniałą okazją do networkingu i poszerzania wiedzy. Jesteśmy bardzo zadowoleni z tegorycznych targów i juz czekamy na następne.

Więcej

Zobacz więcej aktualności