Neurosoft na Światowym Kongresie Inteligentnych Systemów Transportowych w Detroit

Co roku, na przemian w Ameryce, Azji i Europie, odbywa się Światowy Kongres Inteligentnych Systemów Transportowych. 7-11 września w Detroit, w stanie Michigan.

Światowy Kongres ITS jest jednym z najważniejszych wydarzeń sektora transportu. Temat tegorocznej edycji brzmi: „ Nowe metody transportu w naszym połączonym świecie”. Zagadnieniem kluczowym, które pojawi się podczas debat i przemówień, będzie podwyższenie poziomu bezpieczeństwa, niezawodności, trwałości i dostępności do systemów transportu na całym świecie. Organizatorzy Kongresu szacują, że wydarzenie zgromadzi około10 000 delegatów z ponad 65 państw. Wśród nich będą decydenci polityczni, przedstawiciele ministerstw transportu, eksperci od standardów międzynarodowych, inżynierowie, przedsiębiorcy i inni przedstawiciele branży ITS.

Neurosoft na Kongres pojechał pod patronatem ITS Polska. Na swoim stanowisku, które dzielimy z Instytutem Badawczym Dróg i Mostów, prezentujemy system NeuroCar i jego podsystemy.

Więcej informacji o Światowym Kongresie ITS: http://itsworldcongress.org/

Video przybliżające Detroit: http://vimeo.com/77729320

Zobacz również

Neurosft na SCEW Barcelona 2019

W dniach od 19.11.19 do 21.11.19 Neurosoft brał udział w prestiżowych targach Smart City Expo World Congress w Barcelonie przy ulicy Gran Via Venue.

Więcej

Neurosoft na GITEX 2019 w Dubaju

W dniach od 6 października do 10 października Neurosoft uczestniczył w prestiżowych targach GITEX w Dubaju. Nie jest to pierwsza nasza wizyta na GITEX, w których uczestniczymy regularnia. Po raz kolejny uczestniczyliśmy w targach w kooporacji z SITE

Więcej

Neurosoft na Kongresie ITS Warsaw 2018

22 i 23 Maja 2018 roku odbył się polski kongres ITS w Warszawie, w którym Neurosoft miał zaszczyt uczestniczyć, prezentując nasze rozwiązania Weight-in-Motion i NeuroDrone.

Więcej

Zobacz więcej aktualności