Neurosoft na Światowym Kongresie Inteligentnych Systemów Transportowych w Detroit

Co roku, na przemian w Ameryce, Azji i Europie, odbywa się Światowy Kongres Inteligentnych Systemów Transportowych. 7-11 września w Detroit, w stanie Michigan.

Światowy Kongres ITS jest jednym z najważniejszych wydarzeń sektora transportu. Temat tegorocznej edycji brzmi: „ Nowe metody transportu w naszym połączonym świecie”. Zagadnieniem kluczowym, które pojawi się podczas debat i przemówień, będzie podwyższenie poziomu bezpieczeństwa, niezawodności, trwałości i dostępności do systemów transportu na całym świecie. Organizatorzy Kongresu szacują, że wydarzenie zgromadzi około10 000 delegatów z ponad 65 państw. Wśród nich będą decydenci polityczni, przedstawiciele ministerstw transportu, eksperci od standardów międzynarodowych, inżynierowie, przedsiębiorcy i inni przedstawiciele branży ITS.

Neurosoft na Kongres pojechał pod patronatem ITS Polska. Na swoim stanowisku, które dzielimy z Instytutem Badawczym Dróg i Mostów, prezentujemy system NeuroCar i jego podsystemy.

Więcej informacji o Światowym Kongresie ITS: http://itsworldcongress.org/

Video przybliżające Detroit: http://vimeo.com/77729320

Zobacz również

Neurosoft na targach Traffex 2019 w UK

W dniach od 3 do 4 kwietnia Neurosoft miał przyjemność brać udział w targach Traffex 2019.Targi te są dla nas wspaniałą okazją do networkingu i poszerzania wiedzy. Jesteśmy bardzo zadowoleni z tegorycznych targów i juz czekamy na następne.

Więcej

Zobacz więcej aktualności