Neurosoft w finale European Business Awards 2014

Wrocławska firma znalazła się wśród stu najbardziej innowacyjnych firm europejskich w finale konkursu European Business Awards 2014. Laureatów finału poznamy już 27 maja podczas prestiżowej gali w Atenach transmitowanej na żywo przez kanał CNBS.

Neurosoft został wytypowany spośród 375 przedsiębiorstw, uzyskując tym samym wyróżnienie „ Ruban d’Honneur”. Teraz, wraz z europejskimi przedsiębiorcami walczy o główną Nagrodę Innowacyjności UK&Trade Investment.
W trzeciej i ostatniej rundzie, spośród wszystkich laureatów zostanie wyłonionych 8 zwycięzców. W składzie panelu oceniającego znalazło się około 150 ludzi biznesu oraz akademików i funkcjonariuszy publicznych. Poza Nagrodą Innowacyjności, laureaci zostaną wytypowani w kategoriach, takich jak: Przedsiębiorca Roku, Pracodawca Roku czy Zrównoważony Rozwój. Oprócz setki finalistów, w publicznych głosowaniach wybranych zostało 30 dodatkowych laureatów – National Public Champions – którzy także znaleźli się w konkursowym finale.
European Business Awards jest niezależnym programem, istniejącym od 2006 roku i mającym na celu wskazywać i promować wzory, dobre praktyki oraz innowacyjność w biznesie. Sponsorem głównym konkursu jest RSM International – światowy lider w zakresie usług doradztwa i rozliczeń podatkowych.
Podczas wyjazdu do Aten, przedstawiciele Neurosoftu wezmą również udział w sesjach i warsztatach towarzyszących gali oraz w spotkaniu z Ambasadorem Wielkiej Brytanii. Spółka po raz pierwszy wzięła udział w eliminacjach konkursowych i awans do finału jest niewątpliwie dużym wyróżnieniem. Dotychczasowy sukces cieszy tym bardziej, że Neurosoft to wśród setki laureatów jedyna firma reprezentująca Dolny Śląsk. Dzięki udziale w tak prestiżowym konkursie, więcej przedstawicieli branży ITS ma szansę poznać nasze systemy służące do identyfikacji pojazdów (Vehicle Identification) i inne.

INFORMACJA O TYM WYDARZENIU POJAWIŁA SIĘ RÓWNIEŻ W MEDIACH:

transport-publiczny.pl
umwd.dolnyslask.pl

Zobacz również

Neurosoft na targach Traffex 2019 w UK

W dniach od 3 do 4 kwietnia Neurosoft miał przyjemność brać udział w targach Traffex 2019.Targi te są dla nas wspaniałą okazją do networkingu i poszerzania wiedzy. Jesteśmy bardzo zadowoleni z tegorycznych targów i juz czekamy na następne.

Więcej

Zobacz więcej aktualności