Neurosoft w gronie „Gazel Biznesu” 2016

Firma Neurosoft Sp. z o.o. znalazła się w gronie Gazel Biznesu - najbardziej dynamicznych polskich przedsiębiorstw - z osiągniętym 205 % przyrostem obrotów
uzyskanych w ciągu trzech ostatnich lat działalności zarówno na rynku krajowym jak i międzynarodowym.

Ranking „Gazele Biznesu” to projekt realizowany wspólnie przez dziewięć dzienników ekonomicznych należących do szwedzkiej Bonnier Press Group. W Polsce ranking sporządza dziennik gospodarczy „Puls Biznesu”.To zestawienie małych i średnich firm charakteryzujących się niezwykle szybkim rozwojem, którego miarą jest – niezmiennie od roku 2000 – wyrażony w procentach przyrost obrotów, osiągnięty przez firmę w ciągu trzech badanych lat.

Podczas uroczystej gali regionalnej, która odbyła się 31 stycznia we Wrocławiu, zostały wręczone statuetki i pamiątkowe dyplomy.

Chociaż kryteria wyboru Gazel są w poszczególnych krajach dostosowane do lokalnych warunków gospodarczych, to celem nadrzędnym tego zestawienia jest promowanie małych i średnich przedsiębiorców, jako szczególnie ważnych dla rozwoju gospodarczego.Zobacz również

Neurosoft na targach Traffex 2019 w UK

W dniach od 3 do 4 kwietnia Neurosoft miał przyjemność brać udział w targach Traffex 2019.Targi te są dla nas wspaniałą okazją do networkingu i poszerzania wiedzy. Jesteśmy bardzo zadowoleni z tegorycznych targów i juz czekamy na następne.

Więcej

Zobacz więcej aktualności