Neurosoft w PolsatNews

Głównym powodem wypadków drogowych jest niedostosowanie prędkości do istniejących na drodze warunków. Często wiąże się to z nierespektowaniem przez kierujących pojazdami obowiązującego w danej lokalizacji ograniczenia prędkości. W celu ograniczenia ilości wypadków spowodowanych nadmierną prędkością obecnie zastosowanie znajduje nowoczesna metoda pomiaru prędkości przejazdowej.

Dotychczas najbardziej znany i najczęściej stosowany był pomiar prędkości punktowej przy zastosowaniu fotoradarów. W Europie coraz częściej stosowane są bardziej wydajne i poprawiające bezpieczeństwo urządzenia mierzące pomiar średniej prędkości na dłuższym odcinku drogi.

Zobacz reportażZobacz również

Neurosft na SCEW Barcelona 2019

W dniach od 19.11.19 do 21.11.19 Neurosoft brał udział w prestiżowych targach Smart City Expo World Congress w Barcelonie przy ulicy Gran Via Venue.

Więcej

Neurosoft na GITEX 2019 w Dubaju

W dniach od 6 października do 10 października Neurosoft uczestniczył w prestiżowych targach GITEX w Dubaju. Nie jest to pierwsza nasza wizyta na GITEX, w których uczestniczymy regularnia. Po raz kolejny uczestniczyliśmy w targach w kooporacji z SITE

Więcej

Neurosoft na Kongresie ITS Warsaw 2018

22 i 23 Maja 2018 roku odbył się polski kongres ITS w Warszawie, w którym Neurosoft miał zaszczyt uczestniczyć, prezentując nasze rozwiązania Weight-in-Motion i NeuroDrone.

Więcej

Zobacz więcej aktualności