Neurosoft wystawcą na Intertraffic China 2016

Targi Intertraffic China odbyły się w dniach 23-25.05.2016 r. w Centrum Wystawowym w Pekinie. Mimo że przedstawiciele Neurosoftu od kilku lat biorą udział w targach Intertraffic, to po raz pierwszy postanowili spróbować swoich sił w Państwie Środka, gdzie zaprezentowali system NeuroCar.

Intertraffic China organizowane są naprzemiennie w Pekinie i Szanghaju. Azjatyckie targi to wizytówka dla tego regionu świata ze względu na promowanie tam innowacyjnych rozwiązań w zarządzaniu ruchem. Z kolei dla uczestników jest to ważna platforma dla przemysłu transportu, która umożliwia poznanie chińskiego rynku, znalezienie partnerów biznesowych i odkrycie lokalnych kanałów dystrybucji.

W wydarzeniu udział wzięli specjaliści i eksperci  branżowi z całego świata, którzy chcą być na bieżąco z najnowszymi trendami w zakresie transportu.

Targi w Chinach organizowane są raz w roku, aby wystawcy za każdym razem mogli prezentować nowe produkty, które są rozwiązaniem dla problemów związanych z infrastrukturą oraz zarządzaniem ruchem.Zobacz również

Polski Kongres ITS 2017

W dniach od 16 do 17 maja 2017 r. odbędzie się w Warszawie dziesiąty, jubileuszowy Polski Kongres ITS organizowany przez Stowarzyszenie ,,ITS Polska". Jak co roku, w tym najważniejszym wydarzeniu branży ITS weźmie udział także Neurosoft prezentując..

Więcej

Zobacz więcej aktualności