Neurosoft wystawcą na Intertraffic China 2016

Targi Intertraffic China odbyły się w dniach 23-25.05.2016 r. w Centrum Wystawowym w Pekinie. Mimo że przedstawiciele Neurosoftu od kilku lat biorą udział w targach Intertraffic, to po raz pierwszy postanowili spróbować swoich sił w Państwie Środka, gdzie zaprezentowali system NeuroCar.

Intertraffic China organizowane są naprzemiennie w Pekinie i Szanghaju. Azjatyckie targi to wizytówka dla tego regionu świata ze względu na promowanie tam innowacyjnych rozwiązań w zarządzaniu ruchem. Z kolei dla uczestników jest to ważna platforma dla przemysłu transportu, która umożliwia poznanie chińskiego rynku, znalezienie partnerów biznesowych i odkrycie lokalnych kanałów dystrybucji.

W wydarzeniu udział wzięli specjaliści i eksperci  branżowi z całego świata, którzy chcą być na bieżąco z najnowszymi trendami w zakresie transportu.

Targi w Chinach organizowane są raz w roku, aby wystawcy za każdym razem mogli prezentować nowe produkty, które są rozwiązaniem dla problemów związanych z infrastrukturą oraz zarządzaniem ruchem.Zobacz również

Neurosft na SCEW Barcelona 2019

W dniach od 19.11.19 do 21.11.19 Neurosoft brał udział w prestiżowych targach Smart City Expo World Congress w Barcelonie przy ulicy Gran Via Venue.

Więcej

Neurosoft na GITEX 2019 w Dubaju

W dniach od 6 października do 10 października Neurosoft uczestniczył w prestiżowych targach GITEX w Dubaju. Nie jest to pierwsza nasza wizyta na GITEX, w których uczestniczymy regularnia. Po raz kolejny uczestniczyliśmy w targach w kooporacji z SITE

Więcej

Neurosoft na Kongresie ITS Warsaw 2018

22 i 23 Maja 2018 roku odbył się polski kongres ITS w Warszawie, w którym Neurosoft miał zaszczyt uczestniczyć, prezentując nasze rozwiązania Weight-in-Motion i NeuroDrone.

Więcej

Zobacz więcej aktualności