Neurosoft z Tureckim Ministerstwem wprowadzają system identyfikacji pojazdów w Ankarze

24 marca 2015r. Neurosoft podpisał z Ministerstwem Transportu, Żeglugi i Komunikacji Republiki Tureckiej porozumienie o współpracy w zakresie monitorowania przewozu towarów niebezpiecznych (tzn. wyposażonych w tablice ADR).

W ramach porozumienia Neurosoft dostarczy i zainstaluje, na drodze szybkiego ruchu w okolicy Ankary, system pilotażowy. W jego skład wejdą kamery do identyfikacji pojazdów, komputery przemysłowe oraz odpowiednie oprogramowanie, służące do analizy agregowanych danych na drogach.

Instalacja pilotażowa zostanie przeprowadzona w ciągu najbliższych tygodni. Do końca 2015 roku spodziewamy się kontraktu na wprowadzenie pełnej funkcjonalności systemu w Ankarze.

Zobacz również

Neurosft na SCEW Barcelona 2019

W dniach od 19.11.19 do 21.11.19 Neurosoft brał udział w prestiżowych targach Smart City Expo World Congress w Barcelonie przy ulicy Gran Via Venue.

Więcej

Neurosoft na GITEX 2019 w Dubaju

W dniach od 6 października do 10 października Neurosoft uczestniczył w prestiżowych targach GITEX w Dubaju. Nie jest to pierwsza nasza wizyta na GITEX, w których uczestniczymy regularnia. Po raz kolejny uczestniczyliśmy w targach w kooporacji z SITE

Więcej

Neurosoft na Kongresie ITS Warsaw 2018

22 i 23 Maja 2018 roku odbył się polski kongres ITS w Warszawie, w którym Neurosoft miał zaszczyt uczestniczyć, prezentując nasze rozwiązania Weight-in-Motion i NeuroDrone.

Więcej

Zobacz więcej aktualności