Neurosoft wśród nominowanych do Nagrody Gospodarczej Prezydenta RP

Nagroda Gospodarcza Prezydenta RP to wyróżnienie gospodarcze, przyznawane raz do roku przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej.

Inicjatywa w ciągu czternastu edycji zmieniała swoją formułę, jednak cel przyznawania Nagród do dzisiaj pozostaje niezmienny –  wspierać polskich przedsiębiorców i wyróżniać najlepszych.

Nagroda to wyróżnienie dla podmiotów, które wnoszą znaczący wkład w rozwój naszej gospodarki, budując pozytywny wizerunek polskiej przedsiębiorczości na całym świecie oraz stanowią wzór dla innych firm.

W tym roku Kapituła Nagrody Gospodarczej Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej nominowała do nagrody tylko 18 przedsiębiorstw  z Polski w XIV edycji nagrody  w kategoriach: Lider Małych i Średnich Przedsiębiorstw, Narodowy Sukces, Międzynarodowy Sukces, Odpowiedzialny Biznes, Startup.pl oraz Badania + Rozwój.

W kategorii Lider Małych i Średnich Przedsiębiorstw, do Nagrody nominowano (na wniosek Unii Metropolii Polskich) wrocławskie przedsiębiorstwo – Neurosoft Spółka z o.o.

Neurosoft to spółka IT z prawie 25-letnim doświadczeniem, wdrażająca systemy informatyczne oparte na technologii sztucznej inteligencji. Głównym obszarem działalności Neurosoft są aplikacje związane z inteligentnymi systemami transportu i bezpieczeństwem ruchu drogowego. Spółka działa z powodzeniem zarówno na rynku krajowym jak i międzynarodowym. Obecnie Neurosoft posiada swoje oddziały w Niemczech, USA, Czechach, Turcji i Chinach.

Nagrody zostały wręczone przez Prezydenta RP Andrzeja Dudę podczas tegorocznego Kongresu 590. Prezydent zaznaczył, że dzięki wyróżnionym przedsiębiorcom, możemy dziś mówić o gospodarce opartej na wiedzy, o gospodarce nowoczesnej i profesjonalnej.Zobacz również

Neurosft na SCEW Barcelona 2019

W dniach od 19.11.19 do 21.11.19 Neurosoft brał udział w prestiżowych targach Smart City Expo World Congress w Barcelonie przy ulicy Gran Via Venue.

Więcej

Neurosoft na GITEX 2019 w Dubaju

W dniach od 6 października do 10 października Neurosoft uczestniczył w prestiżowych targach GITEX w Dubaju. Nie jest to pierwsza nasza wizyta na GITEX, w których uczestniczymy regularnia. Po raz kolejny uczestniczyliśmy w targach w kooporacji z SITE

Więcej

Neurosoft na Kongresie ITS Warsaw 2018

22 i 23 Maja 2018 roku odbył się polski kongres ITS w Warszawie, w którym Neurosoft miał zaszczyt uczestniczyć, prezentując nasze rozwiązania Weight-in-Motion i NeuroDrone.

Więcej

Zobacz więcej aktualności