Neurosoft wśród nominowanych do Nagrody Gospodarczej Prezydenta RP

Nagroda Gospodarcza Prezydenta RP to wyróżnienie gospodarcze, przyznawane raz do roku przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej.

Inicjatywa w ciągu czternastu edycji zmieniała swoją formułę, jednak cel przyznawania Nagród do dzisiaj pozostaje niezmienny –  wspierać polskich przedsiębiorców i wyróżniać najlepszych.

Nagroda to wyróżnienie dla podmiotów, które wnoszą znaczący wkład w rozwój naszej gospodarki, budując pozytywny wizerunek polskiej przedsiębiorczości na całym świecie oraz stanowią wzór dla innych firm.

W tym roku Kapituła Nagrody Gospodarczej Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej nominowała do nagrody tylko 18 przedsiębiorstw  z Polski w XIV edycji nagrody  w kategoriach: Lider Małych i Średnich Przedsiębiorstw, Narodowy Sukces, Międzynarodowy Sukces, Odpowiedzialny Biznes, Startup.pl oraz Badania + Rozwój.

W kategorii Lider Małych i Średnich Przedsiębiorstw, do Nagrody nominowano (na wniosek Unii Metropolii Polskich) wrocławskie przedsiębiorstwo – Neurosoft Spółka z o.o.

Neurosoft to spółka IT z prawie 25-letnim doświadczeniem, wdrażająca systemy informatyczne oparte na technologii sztucznej inteligencji. Głównym obszarem działalności Neurosoft są aplikacje związane z inteligentnymi systemami transportu i bezpieczeństwem ruchu drogowego. Spółka działa z powodzeniem zarówno na rynku krajowym jak i międzynarodowym. Obecnie Neurosoft posiada swoje oddziały w Niemczech, USA, Czechach, Turcji i Chinach.

Nagrody zostały wręczone przez Prezydenta RP Andrzeja Dudę podczas tegorocznego Kongresu 590. Prezydent zaznaczył, że dzięki wyróżnionym przedsiębiorcom, możemy dziś mówić o gospodarce opartej na wiedzy, o gospodarce nowoczesnej i profesjonalnej.Zobacz również

Neurosoft na targach Traffex 2019 w UK

W dniach od 3 do 4 kwietnia Neurosoft miał przyjemność brać udział w targach Traffex 2019.Targi te są dla nas wspaniałą okazją do networkingu i poszerzania wiedzy. Jesteśmy bardzo zadowoleni z tegorycznych targów i juz czekamy na następne.

Więcej

Zobacz więcej aktualności