Nowa wersja NeuroCar BackOffice

Na początku marca 2017 roku Neurosoft wprowadził do sprzedaży nową wersję systemu NeuroCar BackOffice – wersję 3.2. Nowy system do analizy ruchu pojazdów posiada kilka kluczowych, nowych elementów takich jak obsługa układów pomiarowych typu "trasa" oraz "węzeł", moduł wizualizacji komunikatów drogowych typu TMC oraz ulepszone mechanizmy filtrowania i eksportu danych.

NeuroCar BackOffice to system informatyczny służący do zbierania danych ze stacji do pomiarów ruchu drogowego oraz analizy statystycznej takich danych (ang. Big Data). System współpracuje z urządzeniami pomiarowymi NeuroCar Terminal i służy do przeprowadzania analiz w czasie rzeczywistym dla danych o bardzo dużym wolumenie.

W kolejnej wersji do systemu wprowadzono dwa nowe układy pomiarowe, „trasa” oraz „węzeł”, które ułatwią pracę wszystkim osobom odpowiedzialnym za planowanie i bieżące zarządzanie ruchem drogowym. Pozwalają one na analizę natężenia ruchu na wybranych odcinkach oraz badanie zależności pomiędzy poszczególnymi trasami mającymi co najmniej jeden punkt wspólny.

Drugi ważny, nowy element to możliwość zbierania i wizualizacji informacji o zdarzeniach drogowych dystrybuowanych cyfrowo w ramach TMC (ang. Traffic Message Channel) w publicznie dostępnej sieci radiowej. Dzięki tej funkcji możliwe jest badanie korelacji pomiędzy sytuacją na drodze (korki, wypadki, utrudnienia w ruchu), a zachowaniem się kierowców.

W najnowszej wersji NeuroCar BackOffice wprowadzono także formularz filtrowania do wszystkich modułów i widoków aplikacji przez co wygodniejsze i szybsze stało się wyszukiwanie informacji.

Aktualizacja oprogramowania do nowej wersji  przeprowadzona będzie bezpłatnie dla wszystkich Klientów posiadających aktywne umowy serwisowe. Testowanie nowych funkcjonalności możliwe jest również w środowisku demonstracyjnym – demo.neurocar.com, do którego dostęp można uzyskać po kontakcie z Działem Sprzedaży firmy Neurosoft pod adresem sales@neurosoft.pl.

Zobacz również

Neurosft na SCEW Barcelona 2019

W dniach od 19.11.19 do 21.11.19 Neurosoft brał udział w prestiżowych targach Smart City Expo World Congress w Barcelonie przy ulicy Gran Via Venue.

Więcej

Neurosoft na GITEX 2019 w Dubaju

W dniach od 6 października do 10 października Neurosoft uczestniczył w prestiżowych targach GITEX w Dubaju. Nie jest to pierwsza nasza wizyta na GITEX, w których uczestniczymy regularnia. Po raz kolejny uczestniczyliśmy w targach w kooporacji z SITE

Więcej

Neurosoft na Kongresie ITS Warsaw 2018

22 i 23 Maja 2018 roku odbył się polski kongres ITS w Warszawie, w którym Neurosoft miał zaszczyt uczestniczyć, prezentując nasze rozwiązania Weight-in-Motion i NeuroDrone.

Więcej

Zobacz więcej aktualności