Nowy adres Neurosoftu

Od 1 lipca Neurosoft Sp. z o.o. funkcjonuje pod nowym adresem. Zmiana adresu związana jest z przeniesieniem głównej siedziby firmy do nowego budynku zrealizowanego w ramach projektu NeuroITS.

Nowo wybudowana siedziba Neurosoftu ma cztery kondygnacje, futurystyczny kształt i zdecydowanie wyróżnia się z otoczenia. Aktualnie jest wyposażana w najnowszy sprzęt badawczo-informatyczny. Neurosoft w nowej lokalizacji stworzył Centrum ITS dofinansowane z funduszy Unii Europejskiej. Nowy budynek mieści się przy ulicy Życzliwej 8, wjazd od ulicy Krzyckiej. Pracownicy mają do dyspozycji klimatyzowane pomieszczenia biurowe, sale konferencyjne, serwerownię oraz nowoczesną infrastrukturę IT. Nowa siedziba oznacza nowe miejsca pracy – Zarząd Neurosoftu zadeklarował, że jeszcze do końca 2015 roku zatrudnienie w firmie przekroczy 100 osób.

Nowa siedziba to jeden z wielu kroków rozwoju, bo już teraz widzimy że nasze zapotrzebowanie na specjalistów z zakresu ITS jest o wiele większe, niż możliwości zagospodarowania obecnej lokalizacji – podkreśla Janusz Wrobel prezes spółki.

Budynek został w pełni przeznaczony na centrum zarządzania inteligentnymi systemami transportu drogowego (ITS/BRD) w oparciu o innowacyjne rozwiązania technologiczne i biznesowe.

Nowy adres to:

Neurosoft Sp. z o.o
ul. Życzliwa 8
53-030 WrocławNowy adres to:

Neurosoft Sp. z o.o
ul. Życzliwa 8
53-030 Wrocław

(GPS: 51.066716, 16.989251)

Zobacz również

Neurosft na SCEW Barcelona 2019

W dniach od 19.11.19 do 21.11.19 Neurosoft brał udział w prestiżowych targach Smart City Expo World Congress w Barcelonie przy ulicy Gran Via Venue.

Więcej

Neurosoft na GITEX 2019 w Dubaju

W dniach od 6 października do 10 października Neurosoft uczestniczył w prestiżowych targach GITEX w Dubaju. Nie jest to pierwsza nasza wizyta na GITEX, w których uczestniczymy regularnia. Po raz kolejny uczestniczyliśmy w targach w kooporacji z SITE

Więcej

Neurosoft na Kongresie ITS Warsaw 2018

22 i 23 Maja 2018 roku odbył się polski kongres ITS w Warszawie, w którym Neurosoft miał zaszczyt uczestniczyć, prezentując nasze rozwiązania Weight-in-Motion i NeuroDrone.

Więcej

Zobacz więcej aktualności