Nowy adres Neurosoftu

Od 1 lipca Neurosoft Sp. z o.o. funkcjonuje pod nowym adresem. Zmiana adresu związana jest z przeniesieniem głównej siedziby firmy do nowego budynku zrealizowanego w ramach projektu NeuroITS.

Nowo wybudowana siedziba Neurosoftu ma cztery kondygnacje, futurystyczny kształt i zdecydowanie wyróżnia się z otoczenia. Aktualnie jest wyposażana w najnowszy sprzęt badawczo-informatyczny. Neurosoft w nowej lokalizacji stworzył Centrum ITS dofinansowane z funduszy Unii Europejskiej. Nowy budynek mieści się przy ulicy Życzliwej 8, wjazd od ulicy Krzyckiej. Pracownicy mają do dyspozycji klimatyzowane pomieszczenia biurowe, sale konferencyjne, serwerownię oraz nowoczesną infrastrukturę IT. Nowa siedziba oznacza nowe miejsca pracy – Zarząd Neurosoftu zadeklarował, że jeszcze do końca 2015 roku zatrudnienie w firmie przekroczy 100 osób.

Nowa siedziba to jeden z wielu kroków rozwoju, bo już teraz widzimy że nasze zapotrzebowanie na specjalistów z zakresu ITS jest o wiele większe, niż możliwości zagospodarowania obecnej lokalizacji – podkreśla Janusz Wrobel prezes spółki.

Budynek został w pełni przeznaczony na centrum zarządzania inteligentnymi systemami transportu drogowego (ITS/BRD) w oparciu o innowacyjne rozwiązania technologiczne i biznesowe.

Nowy adres to:

Neurosoft Sp. z o.o
ul. Życzliwa 8
53-030 WrocławNowy adres to:

Neurosoft Sp. z o.o
ul. Życzliwa 8
53-030 Wrocław

(GPS: 51.066716, 16.989251)

Zobacz również

Neurosoft na targach Traffex 2019 w UK

W dniach od 3 do 4 kwietnia Neurosoft miał przyjemność brać udział w targach Traffex 2019.Targi te są dla nas wspaniałą okazją do networkingu i poszerzania wiedzy. Jesteśmy bardzo zadowoleni z tegorycznych targów i juz czekamy na następne.

Więcej

Zobacz więcej aktualności