Nasz nowy oddział w Hongkongu

21.04.2014 Neurosoft otworzył pierwszy odział w Azji. Stworzenie oddziału to konsekwentna ścieżka międzynarodowej ekspansji Firmy. Neurosoft dotychczas posiada oddziały w Warszawie, Aachen (Niemcy) oraz Palo Alto (USA). Tym razem sieć oddziałów firmy została poszerzona o nową lokalizację w Hongkongu.

„Pomimo wysokiego zaawansowanie technologicznego rozwiązań telematycznych, w Azji wciąż istnieje spory potencjał rozwoju firm innowacyjnych takich jak Neurosoft. Mamy świadomość, że obecność naszej firmy w tym regionie będzie sprzyjać lepszej komunikacji i kontaktom z potencjalnymi partnerami.” jak podkreślił Janusz Wrobel, Prezes Firmy Neurosoft.

Firma ma swoją siedzibę w centrum Hongkongu w części biznesowej. Hongkong to jedno ze światowych centrów gospodarczo-finansowych. Jest to miejsce ścisłej współpracy małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP) z całego świata, a w szczególności firm innowacyjnych. Ambicją Hongkongu jest tworzenie światowej klasy gospodarki opartej na wiedzy. Dlatego region intensywnie promuje i wspiera badania w zakresie technologii oraz jej transferu. Dzięki pomocy firmy KOTRA wszystkie formalności związane z założeniem oddziału zostały uproszczone do minimum. 

„Nasza misja handlowa towarzysząca otwarciu nowego oddziału w Azji, już przyniosła wymierne korzyści. Udało nam się podpisać umowę z dwiema największymi firmami z Azji zajmującymi się tematyką ITS.” potwierdza Prezes Janusz Wrobel. Rozmowy trwają ponad rok, a już 15.05.2014 nazwy dwóch wielkich graczy zostaną ujawnione. 

Firma Neurosoft jest światowym liderem w dostarczaniu technologii identyfikacji i rozpoznawaniu pojazdów z kamer video (Vehicle Identification). Systemy wspierają silniki informatyczne oparte na technologii sieci neuronowych. Rozwiązanie stanowi efektywne narzędzie do wspierania bezpieczeństwa ruchu drogowego i Inteligentnych Systemów Transportowych (ITS). Produkty pozwalają m.in. na bezinwazyjne wykrycie obecności pojazdu, automatyczne rozpoznanie jego tablicy rejestracyjnej (ANPR), marki, modelu i koloru (MMR). Możliwe jest także wyznaczanie prędkości chwilowej poruszających się pojazdów, a najnowszą funkcjonalnością systemu jest identyfikacja pojazdów przewożących towary niebezpieczne (ADR).

INFORMACJA O TYM WYDARZENIU POJAWIŁA SIĘ RÓWNIEŻ W MEDIACH:

cati.org.pl

Zobacz również

Neurosoft na targach Traffex 2019 w UK

W dniach od 3 do 4 kwietnia Neurosoft miał przyjemność brać udział w targach Traffex 2019.Targi te są dla nas wspaniałą okazją do networkingu i poszerzania wiedzy. Jesteśmy bardzo zadowoleni z tegorycznych targów i juz czekamy na następne.

Więcej

Zobacz więcej aktualności