Nasz nowy oddział w Hongkongu

21.04.2014 Neurosoft otworzył pierwszy odział w Azji. Stworzenie oddziału to konsekwentna ścieżka międzynarodowej ekspansji Firmy. Neurosoft dotychczas posiada oddziały w Warszawie, Aachen (Niemcy) oraz Palo Alto (USA). Tym razem sieć oddziałów firmy została poszerzona o nową lokalizację w Hongkongu.

“Pomimo wysokiego zaawansowanie technologicznego rozwiązań telematycznych, w Azji wciąż istnieje spory potencjał rozwoju firm innowacyjnych takich jak Neurosoft. Mamy świadomość, że obecność naszej firmy w tym regionie będzie sprzyjać lepszej komunikacji i kontaktom z potencjalnymi partnerami.” jak podkreślił Janusz Wrobel, Prezes Firmy Neurosoft.

Firma ma swoją siedzibę w centrum Hongkongu w części biznesowej. Hongkong to jedno ze światowych centrów gospodarczo-finansowych. Jest to miejsce ścisłej współpracy małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP) z całego świata, a w szczególności firm innowacyjnych. Ambicją Hongkongu jest tworzenie światowej klasy gospodarki opartej na wiedzy. Dlatego region intensywnie promuje i wspiera badania w zakresie technologii oraz jej transferu. Dzięki pomocy firmy KOTRA wszystkie formalności związane z założeniem oddziału zostały uproszczone do minimum. 

“Nasza misja handlowa towarzysząca otwarciu nowego oddziału w Azji, już przyniosła wymierne korzyści. Udało nam się podpisać umowę z dwiema największymi firmami z Azji zajmującymi się tematyką ITS.” potwierdza Prezes Janusz Wrobel. Rozmowy trwają ponad rok, a już 15.05.2014 nazwy dwóch wielkich graczy zostaną ujawnione. 

Firma Neurosoft jest światowym liderem w dostarczaniu technologii identyfikacji i rozpoznawaniu pojazdów z kamer video (Vehicle Identification). Systemy wspierają silniki informatyczne oparte na technologii sieci neuronowych. Rozwiązanie stanowi efektywne narzędzie do wspierania bezpieczeństwa ruchu drogowego i Inteligentnych Systemów Transportowych (ITS). Produkty pozwalają m.in. na bezinwazyjne wykrycie obecności pojazdu, automatyczne rozpoznanie jego tablicy rejestracyjnej (ANPR), marki, modelu i koloru (MMR). Możliwe jest także wyznaczanie prędkości chwilowej poruszających się pojazdów, a najnowszą funkcjonalnością systemu jest identyfikacja pojazdów przewożących towary niebezpieczne (ADR).

INFORMACJA O TYM WYDARZENIU POJAWIŁA SIĘ RÓWNIEŻ W MEDIACH:

cati.org.pl

Zobacz również

Neurosft na SCEW Barcelona 2019

W dniach od 19.11.19 do 21.11.19 Neurosoft brał udział w prestiżowych targach Smart City Expo World Congress w Barcelonie przy ulicy Gran Via Venue.

Więcej

Neurosoft na GITEX 2019 w Dubaju

W dniach od 6 października do 10 października Neurosoft uczestniczył w prestiżowych targach GITEX w Dubaju. Nie jest to pierwsza nasza wizyta na GITEX, w których uczestniczymy regularnia. Po raz kolejny uczestniczyliśmy w targach w kooporacji z SITE

Więcej

Neurosoft na Kongresie ITS Warsaw 2018

22 i 23 Maja 2018 roku odbył się polski kongres ITS w Warszawie, w którym Neurosoft miał zaszczyt uczestniczyć, prezentując nasze rozwiązania Weight-in-Motion i NeuroDrone.

Więcej

Zobacz więcej aktualności