Policjanci kupowali w tym roku w Lipsku

W dniach 9-11 września w Lipsku odbywały się międzynarodowe targi policyjne GPEC 2014. Impreza w całości poświęcona jest systemom bezpieczeństwa, prewencji i wyposażenia służb mundurowych. Wśród wystawców nie zabrakło Neurosoftu.

Neurosoft jako jedyny polski producent prezentował rozwiązania z zakresu poszukiwania pojazdów, ochrony danych wrażliwych i zabezpieczeń  kanałów transmisji w systemach telematycznych.

Dla bezpieczeństwa wystawców i wizytujących impreza miała charakter zamknięty i dostępna była wyłącznie dla zarejestrowanych reprezentantów służb, administracji oraz rządu. Ponad 500 wystawców z 28 krajów świata prezentowało najnowsze rozwiązania technologiczne oraz najnowocześniejszy sprzęt. Targom towarzyszyły seminaria tematyczne i pokazy najnowszych technik oraz sprzętu do działań operacyjnych.

Neurosoft jako dostawca technologii opartej na sztucznej inteligencji miał zaszczyt wziąć udział w tej niezwykle prestiżowej imprezie, organizowanej cyklicznie w różnych częściach globu, po raz pierwszy. Licznym, głównie europejskim odwiedzającym, zaprezentowane zostały najnowsze zdobycze nauki i technologii – autonomiczne rozwiązania multiwizyjne rozwijane przez Neurosoft przy współpracy z Politechniką w Akwizgranie (RWTH Aachen).

Z racji umiejscowienia najliczniejszą grupą odwiedzających byli Niemcy. Mimo korzystnego dojazdu z Polski niestety niewielu komendantów wojewódzkich z Polski oddelegowało pracowników do odwiedzin wystawy i uczestnictwa w konferencji. Nieobecność reprezentantów organów bezpieczeństwa z Rosji nie dziwiła. Zaskoczyła natomiast liczba wizytujących z Chin.

Impreza pozwoliła na zaprezentowanie rozwiązań dotychczas stosowanych wyłącznie w inżynierii ruchu drogowego, których potencjał okazuje się znajdować zastosowanie w przyspieszaniu i automatyzacji pracy operacyjnej funkcjonariuszy. Zainteresowanie sektorem teleinformatycznym wskazuje na skalę policyjnych potrzeb i konieczność zastosowania rozwiązań zwiększających dynamikę pracy i reagowania służb.

Zobacz również

Neurosft na SCEW Barcelona 2019

W dniach od 19.11.19 do 21.11.19 Neurosoft brał udział w prestiżowych targach Smart City Expo World Congress w Barcelonie przy ulicy Gran Via Venue.

Więcej

Neurosoft na GITEX 2019 w Dubaju

W dniach od 6 października do 10 października Neurosoft uczestniczył w prestiżowych targach GITEX w Dubaju. Nie jest to pierwsza nasza wizyta na GITEX, w których uczestniczymy regularnia. Po raz kolejny uczestniczyliśmy w targach w kooporacji z SITE

Więcej

Neurosoft na Kongresie ITS Warsaw 2018

22 i 23 Maja 2018 roku odbył się polski kongres ITS w Warszawie, w którym Neurosoft miał zaszczyt uczestniczyć, prezentując nasze rozwiązania Weight-in-Motion i NeuroDrone.

Więcej

Zobacz więcej aktualności