Policyjne targi w Lipsku. Neurosoft wystawcą

527 organizacji z 32 krajów wzięło udział w międzynarodowych targach policyjnych GPEC (General Police Equipment Exhibition & Conference), które odbyły się od 7 do 9 czerwca 2016 roku. Wydarzenie w całości poświęcone jest systemom bezpieczeństwa oraz prewencji dla służb mundurowych. A motto tegorocznej, dziewiątej edycji brzmiało: Myślenie i wyposażenie w pracy.

GPEC to jedyna specjalistyczna wystawa o tak wysokiej randze, na której prezentowany jest przegląd produktów dla policji i służb zajmujących się bezpieczeństwem wewnętrznym. Kilka tysięcy uczestników wydarzenia może zapoznać się z innowacyjnymi technologiami informacyjnymi i komunikacyjnymi oraz technologiami dotyczącymi broni, narzędzi, kontroli ruchu, a także odzieży i wyposażenia osobistego funkcjonariuszy.

Od 2000 roku GPEC odbywa się cyklicznie, co dwa lata. Wrocławska spółka Neurosoft już po raz drugi prezentowała rozwiązania z zakresu poszukiwania pojazdów, ochrony danych wrażliwych oraz zabezpieczeń kanałów transmisji w systemach telematycznych.

Ze względów bezpieczeństwa impreza ma charakter zamknięty. Uczestnikami są jedynie specjaliści z branży, reprezentanci służb, administracji oraz rządu, którzy wcześniej zostali zarejestrowani. Wydarzenie zostało też objęte specjalnym patronatem Federalnego Ministra Spraw Wewnętrznych.

Zobacz również

Neurosft na SCEW Barcelona 2019

W dniach od 19.11.19 do 21.11.19 Neurosoft brał udział w prestiżowych targach Smart City Expo World Congress w Barcelonie przy ulicy Gran Via Venue.

Więcej

Neurosoft na GITEX 2019 w Dubaju

W dniach od 6 października do 10 października Neurosoft uczestniczył w prestiżowych targach GITEX w Dubaju. Nie jest to pierwsza nasza wizyta na GITEX, w których uczestniczymy regularnia. Po raz kolejny uczestniczyliśmy w targach w kooporacji z SITE

Więcej

Neurosoft na Kongresie ITS Warsaw 2018

22 i 23 Maja 2018 roku odbył się polski kongres ITS w Warszawie, w którym Neurosoft miał zaszczyt uczestniczyć, prezentując nasze rozwiązania Weight-in-Motion i NeuroDrone.

Więcej

Zobacz więcej aktualności