Polski Kongres ITS 2017

W dniach od 16 do 17 maja 2017 r. odbędzie się w Warszawie dziesiąty, jubileuszowy Polski Kongres ITS organizowany przez Stowarzyszenie ,,ITS Polska”. Jak co roku, w tym najważniejszym wydarzeniu branży ITS weźmie udział także Neurosoft prezentując nowy produkt – system NeuroCar Parking. Neurosoft jest złotym sponsorem Kongresu.


Kongres odbędzie się w Hotelu Sofitel Victoria przy pl.Marszałka J.Piłsudskiego. W ramach Kongresu Neurosoft przygotował własne stoisko a także wystąpienie dotyczące zastosowania sieci neuronowych w systemach zarządzania parkowaniem. Wystąpienie to będzie miało miejsce w pierwszym dniu kongresu i zaprezentowane zostanie przez Piotra Krukowskiego, dyrektora handlowego Neurosoft. Przez cały czas trwania obecny będzie na Kongresie Janusz Wrobel, Prezes Zarządu Neurosoft, który będzie także jednym z moderatorów sesji kongresowych.

W trakcie imprezy Neurosoft będzie prezentował dwa nowe systemy z linii produktowej NeuroCar. System NeuroCar PRK Balance oblicza wolne miejsca na otwartych, wydzielonych parkingach pozaulicznych, takich jak np. przy centrach handlowych, MOP-y na autostradzie. Wolne miejsca są obliczane na podstawie danych dotyczących wjazdu i wyjazdu, pochodzących z kamer i skanerów laserowych. Wjazd i wyjazd z takiego parkingu jest swobodny, tzn. nie jest kontrolowany przez szlabany. Obecnie trwa instalowanie tego systemu na 19 parkingach przy autostradzie A61 w Niemczech. Z kolei NeuroCar PRK Spots to system do automatycznego obliczania wolnych miejsc na parkingach otwartych, w tym przykrawężnikowych, takich jak w strefie płatnego parkowania w miastach. Wolne miejsca są obliczane na podstawie analizy obrazu, pochodzącego z cyfrowych, obrotowych kamer obserwacyjnych. Ofertę w dziedzinie parkowania uzupełnia system NeuroCar PRK Access Control dedykowany do parkingów zamkniętych wokół firm, urzędów lub na osiedlach, dla których informacja o zajętości miejsc łączona jest z kontrolą dostępu do zamkniętej powierzchni parkingowej.

Warto podkreślić, że udział w Kongresie jest bezpłatny dla reprezentantów jednostek administracji publicznej (Ministerstwo, GDDKIA, Inspektoraty Transportu Drogowego, Zarządy Dróg Miejskich, Powiatowych, Wojewódzkich, Urzędy Miast, Województw, Powiatów, Miejskie Zakłady etc.). Osoby chcące wziąć udział w tym wydarzeniu powinny się zarejestrować wcześniej poprzez stronę www.itspolska.pl. Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w Kongresie oraz do odwiedzenia stoiska Neurosoftu.


Neurosoft Sp. z o.o. – to polska firma informatyczna, z siedzibą we Wrocławiu, specjalizująca się w zastosowaniu sztucznej inteligencji w praktyce. Strategia firmy polega na sprzedaży własnych, innowacyjnych produktów opartych na unikatowych technologiach takich jak przetwarzanie obrazów cyfrowych, analiza i synteza mowy oraz przetwarzanie języka naturalnego.

Zobacz również

Neurosft na SCEW Barcelona 2019

W dniach od 19.11.19 do 21.11.19 Neurosoft brał udział w prestiżowych targach Smart City Expo World Congress w Barcelonie przy ulicy Gran Via Venue.

Więcej

Neurosoft na GITEX 2019 w Dubaju

W dniach od 6 października do 10 października Neurosoft uczestniczył w prestiżowych targach GITEX w Dubaju. Nie jest to pierwsza nasza wizyta na GITEX, w których uczestniczymy regularnia. Po raz kolejny uczestniczyliśmy w targach w kooporacji z SITE

Więcej

Neurosoft na Kongresie ITS Warsaw 2018

22 i 23 Maja 2018 roku odbył się polski kongres ITS w Warszawie, w którym Neurosoft miał zaszczyt uczestniczyć, prezentując nasze rozwiązania Weight-in-Motion i NeuroDrone.

Więcej

Zobacz więcej aktualności