Portal Orzeczeń w liczbach [infografika]

Od 2015 roku orzeczenia sądów powszechnych w Polsce są ogólnodostępne w Internecie. Dostęp obywateli do wyroków ma duży wpływ na jakość stanowionego prawa. Jeszcze kilka lat temu upublicznianie bieżącego orzecznictwa napotykało na barierę w postaci ręcznego usuwania z tekstów danych wrażliwych.

Wcześniej proces usuwania danych był nie tylko pracochłonny, ale i obarczony dużym ryzykiem popełnienia błędów. Dzięki współpracy Neurosoftu i środowisk naukowych powstał system pozwalający na automatyczne usuwanie z treści danych osobowych (np. nazwisk czy adresów zamieszkania).

Portal Orzeczeń rozrasta się z dnia na dzień – codziennie w bazie pojawiają się nowe dokumenty. Rozwój portalu najlepiej obrazuje poniższa infografika.Zobacz również

Neurosft na SCEW Barcelona 2019

W dniach od 19.11.19 do 21.11.19 Neurosoft brał udział w prestiżowych targach Smart City Expo World Congress w Barcelonie przy ulicy Gran Via Venue.

Więcej

Neurosoft na GITEX 2019 w Dubaju

W dniach od 6 października do 10 października Neurosoft uczestniczył w prestiżowych targach GITEX w Dubaju. Nie jest to pierwsza nasza wizyta na GITEX, w których uczestniczymy regularnia. Po raz kolejny uczestniczyliśmy w targach w kooporacji z SITE

Więcej

Neurosoft na Kongresie ITS Warsaw 2018

22 i 23 Maja 2018 roku odbył się polski kongres ITS w Warszawie, w którym Neurosoft miał zaszczyt uczestniczyć, prezentując nasze rozwiązania Weight-in-Motion i NeuroDrone.

Więcej

Zobacz więcej aktualności