Powstała córka spółka Neurosoftu – kancelaria radcowska – Neurolex

Wraz z początkiem 2016 roku swoją działalność rozpoczęła kancelaria radcowska Neurolex. Jest to pierwsza spółka Neurosoftu, która zajmuje się świadczeniem usług prawnych - specjalizuje się w obsłudze spółek prawa handlowego.

Neurolex tworzy zespół kompetentnych i doświadczonych prawników, dla których interes klienta jest zawsze na pierwszym miejscu. W skład kancelarii wchodzą:

  • Aneta Moreton – radca prawny; specjalizuje się w prawie handlowym i gospodarczym, prawie zamówień publicznych, administracyjnym, drogowym i prawie własności intelektualnej. Posiada duże doświadczenie w zakresie doradztwa korporacyjnego, ze szczególnym naciskiem na bieżącą obsługę spółek i podmiotów z sektora IT;
  • Natasza Ludas – radca prawny; specjalizuje się w prawie cywilnym, rodzinnym i opiekuńczym, małżeńskim prawie majątkowym i prawie antydyskryminacyjnym. Posiada doświadczenie w bieżącej obsłudze fundacji, stowarzyszeń i innych podmiotów;
  • Artur Strzeszewski – prawnik, zajmuje się bieżącą obsługą spółek handlowych. Specjalizuje się w prawie własności intelektualnej oraz przemysłowej.

Poza stałym zespołem z kancelarią współpracują także eksperci wyspecjalizowani w konkretnych dziedzinach oraz kancelaria notarialna.

Działalność Neurolexu obejmuje obszar całego kraju, ale klienci kancelarii są także obsługiwani w języku angielskim. Dodatkowym atutem spółki jest jej dogodne położenie, dobrze skomunikowane z centrum Wrocławia, parking dla kontrahentów oraz nowocześnie wyposażone biuro.

Prawnicy kancelarii angażują się również w działalność pro bono, wspierając osoby, które znalazły się w trudnej sytuacji życiowej. Prowadzą bezpłatną pomoc prawną dla osób doświadczonych przemocą domową oraz biorą udział w corocznej kampanii: „16 Dni Przeciwdziałania Przemocy ze Względu na Płeć”.

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej Neurolexu oraz zapoznania się z ofertą kancelarii.

Zobacz również

Neurosft na SCEW Barcelona 2019

W dniach od 19.11.19 do 21.11.19 Neurosoft brał udział w prestiżowych targach Smart City Expo World Congress w Barcelonie przy ulicy Gran Via Venue.

Więcej

Neurosoft na GITEX 2019 w Dubaju

W dniach od 6 października do 10 października Neurosoft uczestniczył w prestiżowych targach GITEX w Dubaju. Nie jest to pierwsza nasza wizyta na GITEX, w których uczestniczymy regularnia. Po raz kolejny uczestniczyliśmy w targach w kooporacji z SITE

Więcej

Neurosoft na Kongresie ITS Warsaw 2018

22 i 23 Maja 2018 roku odbył się polski kongres ITS w Warszawie, w którym Neurosoft miał zaszczyt uczestniczyć, prezentując nasze rozwiązania Weight-in-Motion i NeuroDrone.

Więcej

Zobacz więcej aktualności