Prezentacje #MeCenasTechnologii w Ministerstwie Cyfryzacji

Neurosoft wziął udział w spotkaniu organizowanym przez Ministerstwo Cyfryzacji w ramach cyklu #MeCenasTechologii. Spotkanie odbyło się w dn. 11. lipca 2017 w gmachu Ministerstwa, przy ul.Królewskiej w Warszawie. W spotkaniu wzięli udział pani Minister Anna Streżyńska, sekretarz stanu w Ministerstwie Krzysztof Szubert, Agata Miazga – Pełnomocnik Ministra Cyfryzacji ds. otwartości danych a także kilkadziesiąt innych osób z Ministerstwa i innych instytucji. Mieliśmy wyjątkową okazję, by pokazać całe portfolio we wszystkich liniach produktowych: NeuroVoice, NeuroScope, NeuroBiz, NeuroCourt, NeuroLex, NeuroCar.

 

Byliśmy pytani m.in. o patenty na nasze technologie, zainteresowanie administracji naszymi produktami, bariery we wdrażaniu. Nasze wystąpienie, dyskusja i rozmowy trwały niemal 2 godziny. Ze strony Neurosoft w spotkaniu udział wzięli: prezes Janusz Wrobel, mec. Aneta Wrobel i dyrektor sprzedaży Piotr KrukowskiZobacz również

Neurosoft na targach Traffex 2019 w UK

W dniach od 3 do 4 kwietnia Neurosoft miał przyjemność brać udział w targach Traffex 2019.Targi te są dla nas wspaniałą okazją do networkingu i poszerzania wiedzy. Jesteśmy bardzo zadowoleni z tegorycznych targów i juz czekamy na następne.

Więcej

Zobacz więcej aktualności