Prezentacje #MeCenasTechnologii w Ministerstwie Cyfryzacji

Neurosoft wziął udział w spotkaniu organizowanym przez Ministerstwo Cyfryzacji w ramach cyklu #MeCenasTechologii. Spotkanie odbyło się w dn. 11. lipca 2017 w gmachu Ministerstwa, przy ul.Królewskiej w Warszawie. W spotkaniu wzięli udział pani Minister Anna Streżyńska, sekretarz stanu w Ministerstwie Krzysztof Szubert, Agata Miazga – Pełnomocnik Ministra Cyfryzacji ds. otwartości danych a także kilkadziesiąt innych osób z Ministerstwa i innych instytucji. Mieliśmy wyjątkową okazję, by pokazać całe portfolio we wszystkich liniach produktowych: NeuroVoice, NeuroScope, NeuroBiz, NeuroCourt, NeuroLex, NeuroCar.

 

Byliśmy pytani m.in. o patenty na nasze technologie, zainteresowanie administracji naszymi produktami, bariery we wdrażaniu. Nasze wystąpienie, dyskusja i rozmowy trwały niemal 2 godziny. Ze strony Neurosoft w spotkaniu udział wzięli: prezes Janusz Wrobel, mec. Aneta Wrobel i dyrektor sprzedaży Piotr KrukowskiZobacz również

Neurosft na SCEW Barcelona 2019

W dniach od 19.11.19 do 21.11.19 Neurosoft brał udział w prestiżowych targach Smart City Expo World Congress w Barcelonie przy ulicy Gran Via Venue.

Więcej

Neurosoft na GITEX 2019 w Dubaju

W dniach od 6 października do 10 października Neurosoft uczestniczył w prestiżowych targach GITEX w Dubaju. Nie jest to pierwsza nasza wizyta na GITEX, w których uczestniczymy regularnia. Po raz kolejny uczestniczyliśmy w targach w kooporacji z SITE

Więcej

Neurosoft na Kongresie ITS Warsaw 2018

22 i 23 Maja 2018 roku odbył się polski kongres ITS w Warszawie, w którym Neurosoft miał zaszczyt uczestniczyć, prezentując nasze rozwiązania Weight-in-Motion i NeuroDrone.

Więcej

Zobacz więcej aktualności