Relacje z targów Traffex & Parkex 2015

W dniach 21-23 kwietnia br. pod patronatem Brytyjskiego Departamentu Transportu i ITS Wielka Brytania odbyły się targi Traffex & Parkex 2015. Tegoroczna edycja była pierwszą, w której uczestniczyli przedstawiciele Neurosoftu. W targach uczestniczyło około 400 wystawców, którzy zaprezentowali swoje rozwiązania dla ponad 10 000 zwiedzających.

Organizatorzy wydarzenia połączyli dwie konwencje: oprócz hal wystawienniczych, gdzie swoje technologie i produkty prezentowali dostawcy systemów automatycznego rejestrowania wykroczeń drogowych, systemów sterownia ruchem, dostawcy CCTV, systemów parkingowych, aplikacji GSM czy też aplikacji do płatności za usługi ITS online (parkingi, strefy ograniczonego ruchu); zostały poprowadzone dwa panele dyskusyjne, gdzie zaproszeni mówcy prezentowali referaty z zakresu szeroko pojętej dziedziny Inteligentnych Systemów Transportowych.

Reprezentanci Neurosoftu w tym roku wybrali się do Birmingham w celu zbadania zasadności wystawienia stoiska w przyszłej edycji. Interesowała ich głównie prezentowana technologia stosowana na brytyjskim rynku, zdobycie informacji odnośnie współpracy sektora publicznego z dostawcami i wytypowanie lidera na lokalnym rynku. Po dokonaniu wstępnej selekcji wytypowali potencjalnych partnerów w Wielkiej Brytanii.

Produkty oferowane pod klientów brytyjskich nie odbiegają od standardów, z którymi spotkamy się na macierzystym rynku, czy też w Niemczech, Francji i pozostałych europejskich krajach. Z pewnością, na kolejnych targach będziemy prezentować nasze rozwiązania” -mówi Radosław Borcon, Menedżer ds. Rozwoju.

Przedstawiciele Neurosoftu zapamiętają przede wszystkim godną pochwały organizację targów i zastosowanie trafnych rozwiązań logistycznych. Ponadto, zebrane informacje w połączeniu z zainteresowaniem technologią NeuroCar, a w szczególności rozpoznaniem marki i modelu pojazdu, wśród lokalnych integratorów z pewnością zaowocują w przyszłości pierwszymi wdrożeniami na rynku Brytyjskim.Zobacz również

Neurosft na SCEW Barcelona 2019

W dniach od 19.11.19 do 21.11.19 Neurosoft brał udział w prestiżowych targach Smart City Expo World Congress w Barcelonie przy ulicy Gran Via Venue.

Więcej

Neurosoft na GITEX 2019 w Dubaju

W dniach od 6 października do 10 października Neurosoft uczestniczył w prestiżowych targach GITEX w Dubaju. Nie jest to pierwsza nasza wizyta na GITEX, w których uczestniczymy regularnia. Po raz kolejny uczestniczyliśmy w targach w kooporacji z SITE

Więcej

Neurosoft na Kongresie ITS Warsaw 2018

22 i 23 Maja 2018 roku odbył się polski kongres ITS w Warszawie, w którym Neurosoft miał zaszczyt uczestniczyć, prezentując nasze rozwiązania Weight-in-Motion i NeuroDrone.

Więcej

Zobacz więcej aktualności