Reprezentacja Neurosoftu w Helsinkach – X Europejski Kongres ITS!

W dniach 16-19 czerwca, w stolicy Finlandii odbywa się X Europejski Kongres ITS, zorganizowany przez ERTICO – europejską organizację działającą w zakresie ITS oraz Komisję Europejską. W spotkaniach również uczestniczy firma Neurosoft.

Europejski Kongres ITS jest jednym z najważniejszych wydarzeń sektora transportu w Europie. Temat tegorocznej edycji brzmi: „ITS w kieszeni – sprawdzone rozwiązania usług dla użytkowników dróg”. Zagadnieniami kluczowymi, które pojawią się podczas debat i przemówień będą: zrównoważony rozwój, multimodalność, innowacyjność i koncentracja na kliencie. Nie brakuje rozważań obejmujących możliwości działań w oparciu o unijne strategiczne dokumenty transportowe: Białą Księgę 2011, Plan działania na rzecz wdrażania ITS w Europie, czy Program Ramowy Komisji Europejskiej na rzecz Badań i Innowacyjności – Horyzont 2020.

Corocznie kongres gromadzi liczne grono decydentów najwyższych szczebli, zajmujących się dziedziną transportu, teoretyków, technologów, badaczy i ekspertów. Wydarzenie jest idealną okazją pozyskania wiedzy na temat najnowszych trendów i szczególnych dokonań w dziedzinie Inteligentnych Systemów Transportowych (ITS).

Podczas kongresu poruszane będą również kwestie efektywności systemów transportowych, z uwzględnieniem logistyki oraz transportu publicznego oraz instrumentów umożliwiających całkowitą redukcję emisji substancji szkodliwych. W ramach spotkań Piotr Bardadyn – Dyrektor ds. Sprzedaży firmy Neurosoft – dokona prezentacji innowacyjnego produktu firmy – urządzenia rejestrującego Smart Camera. To inteligentny i autonomiczny system optyczny, który, w oparciu o analizę obrazu rzeczywistego, uzyskuje informacje o zdarzeniu drogowym, zgodnie z założoną funkcjonalnością. System używany jest we wszystkich w produktach serii NeuroCar, umożliwia, między innymi, wideoidentyfikację pojazdów (Vehicle Identification).  Liczymy, że tegoroczny kongres będzie równie udany dla firmy, jak poprzednie edycje.

Video z pierwszego dnia kongresu

Więcej informacji o kongresie

Zobacz również

Neurosoft na targach Traffex 2019 w UK

W dniach od 3 do 4 kwietnia Neurosoft miał przyjemność brać udział w targach Traffex 2019.Targi te są dla nas wspaniałą okazją do networkingu i poszerzania wiedzy. Jesteśmy bardzo zadowoleni z tegorycznych targów i juz czekamy na następne.

Więcej

Zobacz więcej aktualności