Reprezentacja Neurosoftu w Helsinkach – X Europejski Kongres ITS!

W dniach 16-19 czerwca, w stolicy Finlandii odbywa się X Europejski Kongres ITS, zorganizowany przez ERTICO – europejską organizację działającą w zakresie ITS oraz Komisję Europejską. W spotkaniach również uczestniczy firma Neurosoft.

Europejski Kongres ITS jest jednym z najważniejszych wydarzeń sektora transportu w Europie. Temat tegorocznej edycji brzmi: „ITS w kieszeni – sprawdzone rozwiązania usług dla użytkowników dróg”. Zagadnieniami kluczowymi, które pojawią się podczas debat i przemówień będą: zrównoważony rozwój, multimodalność, innowacyjność i koncentracja na kliencie. Nie brakuje rozważań obejmujących możliwości działań w oparciu o unijne strategiczne dokumenty transportowe: Białą Księgę 2011, Plan działania na rzecz wdrażania ITS w Europie, czy Program Ramowy Komisji Europejskiej na rzecz Badań i Innowacyjności – Horyzont 2020.

Corocznie kongres gromadzi liczne grono decydentów najwyższych szczebli, zajmujących się dziedziną transportu, teoretyków, technologów, badaczy i ekspertów. Wydarzenie jest idealną okazją pozyskania wiedzy na temat najnowszych trendów i szczególnych dokonań w dziedzinie Inteligentnych Systemów Transportowych (ITS).

Podczas kongresu poruszane będą również kwestie efektywności systemów transportowych, z uwzględnieniem logistyki oraz transportu publicznego oraz instrumentów umożliwiających całkowitą redukcję emisji substancji szkodliwych. W ramach spotkań Piotr Bardadyn – Dyrektor ds. Sprzedaży firmy Neurosoft – dokona prezentacji innowacyjnego produktu firmy – urządzenia rejestrującego Smart Camera. To inteligentny i autonomiczny system optyczny, który, w oparciu o analizę obrazu rzeczywistego, uzyskuje informacje o zdarzeniu drogowym, zgodnie z założoną funkcjonalnością. System używany jest we wszystkich w produktach serii NeuroCar, umożliwia, między innymi, wideoidentyfikację pojazdów (Vehicle Identification).  Liczymy, że tegoroczny kongres będzie równie udany dla firmy, jak poprzednie edycje.

Video z pierwszego dnia kongresu

Więcej informacji o kongresie

Zobacz również

Neurosft na SCEW Barcelona 2019

W dniach od 19.11.19 do 21.11.19 Neurosoft brał udział w prestiżowych targach Smart City Expo World Congress w Barcelonie przy ulicy Gran Via Venue.

Więcej

Neurosoft na GITEX 2019 w Dubaju

W dniach od 6 października do 10 października Neurosoft uczestniczył w prestiżowych targach GITEX w Dubaju. Nie jest to pierwsza nasza wizyta na GITEX, w których uczestniczymy regularnia. Po raz kolejny uczestniczyliśmy w targach w kooporacji z SITE

Więcej

Neurosoft na Kongresie ITS Warsaw 2018

22 i 23 Maja 2018 roku odbył się polski kongres ITS w Warszawie, w którym Neurosoft miał zaszczyt uczestniczyć, prezentując nasze rozwiązania Weight-in-Motion i NeuroDrone.

Więcej

Zobacz więcej aktualności