Targi 2015, czyli gdzie będzie można nas spotkać w tym roku

Wraz z nadejściem kolejnego roku ustaliliśmy nowy program targów i konferencji, na których zaprezentujemy Neurosoft i nasze produkty. Celem każdego wyjazdu jest wymiana doświadczeń z reprezentantami branży, zapoznanie się z ofertą konkurencji i podejmowanie dyskusji z klientami nad rozwojem naszych produktów. Podczas takich spotkań klient ma szansę poznać nasz flagowy produkt - system NeuroCar. Za pomocą wizualizacji, prezentacji multimedialnych i bezpośrednie go kontaktu z odbiorcą, jesteśmy w stanie przejrzyście zaprezentować systemy Red Light, Weigh-in-Motion, Access Control, Section Speed Control, Vehicle Identification oraz działanie poszczególnych komponentów.

Tradycyjnie, pokażemy się na rynku krajowym, europejskim i światowym. Poniżej zamieszczamy listę poszczególnych targów wraz z krótkim opisem działań planowanych przez Neurosoft w ramach każdego z nich.

1. CeBIT- Exhibition & Conference for IT & Digital Business, Hannover, 16 – 20 marca

1418113020_generic_cebit_banner

http://www.cebit.de/home

Piotr Bardadyn, Dyrektor Sprzedaży, będzie reprezentował Neurosoft w Hannoverze indywidualnie. Weźmie udział w spotkaniach biznesowych z przedstawicielami firm z branży ITS.

2. TRAFFEX- „New legislation, new materials, new technology, new products, new ideas – and new thinking.”, Birmingham, 21-23 kwietnia

traffex-20151

http://www.traffex.com/content

Reprezentacja Neurosoftu pojedzie do Anglii, by zorientować się w możliwościach targów i poznania tamtejszej konkurencji.

3. Polski Kongres ITS, Warszawa, 26-27 maja

PKITS

http://pkits.pl/

Na warszawskich targach Neurosoft obejmie srebrny sponsorat. Ponadto, tradycyjnie zapraszamy na stoisko, gdzie zaprezentujemy działanie systemu automatycznego rozpoznawania tablic rejestracyjnych oraz wyjaśnimy działanie podsystemów NeuroCar.

4. Intertraffic Istanbul, Stambuł, 27-29 maja

Instambuł

http://www.intertraffic.com/

Liczna reprezentacja Neurosoftu zajmie w Stambule stoisko w centrum wielkiej hali wystawowej, którą odwiedzą przedstawiciele branży z całego świata.

5. ITS World Congress Bordeaux, Bordeaux, 5-9 października

  bordeaux

http://itsworldcongress.com/

Na stanowisku Neurosoftu na targach w Bordeaux będzie można przekonać się, jak skuteczne są nasze systemy rozpoznawania tablic rejestracyjnych oraz dowiedzieć się więcej o wszystkich komponentach systemu NeuroCar.

Na wszystkie targi i konferencje, w których weźmiemy udział, serdecznie zapraszamy. Z roku na rok staramy się wzbogacać nasze stanowisko w nowe wizualizacje i sposoby jak najlepszej prezentacji systemów.

Do zobaczenia na naszych stoiskach!

Zobacz również

Neurosoft na targach Traffex 2019 w UK

W dniach od 3 do 4 kwietnia Neurosoft miał przyjemność brać udział w targach Traffex 2019.Targi te są dla nas wspaniałą okazją do networkingu i poszerzania wiedzy. Jesteśmy bardzo zadowoleni z tegorycznych targów i juz czekamy na następne.

Więcej

Zobacz więcej aktualności