Lider ITS 2011

Tytuł Lidera ITS 2011 na Polskim Kongresie ITS za Inteligentny System Kompleksowej Identyfikacji Pojazdów "ISKIP"

Neurosoft otrzymał tytuł Lidera ITS 2011 w kolejnej edycji konkursu organizowanego przez Stowarzyszenie ITS Polska oraz Przegląd ITS.
Nagrodę przyznano w kategorii „Najlepsza praca badawcza” za projekt badawczy pt.: „Inteligentny System Kompleksowej Identyfikacji Pojazdów ISKIP”. Jest to uniwersalny system automatycznej identyfikacji pojazdów, dokonywanej na podstawie równoczesnego rozpoznawania typu pojazdu, koloru, marki, modelu oraz numeru rejestracyjnego.Zobacz również

Neurosft na SCEW Barcelona 2019

W dniach od 19.11.19 do 21.11.19 Neurosoft brał udział w prestiżowych targach Smart City Expo World Congress w Barcelonie przy ulicy Gran Via Venue.

Więcej

Neurosoft na GITEX 2019 w Dubaju

W dniach od 6 października do 10 października Neurosoft uczestniczył w prestiżowych targach GITEX w Dubaju. Nie jest to pierwsza nasza wizyta na GITEX, w których uczestniczymy regularnia. Po raz kolejny uczestniczyliśmy w targach w kooporacji z SITE

Więcej

Neurosoft na Kongresie ITS Warsaw 2018

22 i 23 Maja 2018 roku odbył się polski kongres ITS w Warszawie, w którym Neurosoft miał zaszczyt uczestniczyć, prezentując nasze rozwiązania Weight-in-Motion i NeuroDrone.

Więcej

Zobacz więcej aktualności