W Ankarze rozmawialiśmy o bezpieczeństwie

Neurosoft po raz pierwszy pojawił się na Międzynarodowych Targach Bezpieczeństwa Transportu i Ruchu Drogowego w Ankarze, które odbyły się w dniach 12-14 listopada 2015 roku. Była to nieoceniona okazja, aby poznać specyfikę tureckiego rynku oraz wymienić się doświadczeniami z partnerami z całego świata.

Wydarzenie EURASIA SECURITY AND TRAFFIC FAIR organizowane jest od pięciu lat, ale dopiero od dwóch lat impreza ma charakter międzynarodowy. Celem wydarzenia jest prezentacja przez uczestników ich własnych produktów, związanych z nowoczesnymi środkami transportu oraz technologiczno-informatycznych rozwiązań, służących bezpieczeństwu na drodze.

Wydział Promocji Handlu i Inwestycji w Ankarze zorganizował specjalne stoisko dla polskich firm, których działalność jest związana z transportem lub bezpieczeństwem ruchu drogowego. To właśnie tam prowadzone były rozmowy z potencjalnymi kontrahentami. W tego rocznej edycji po raz pierwszy możliwości NeuroCara prezentowali tam przedstawiciele Neurosoftu.

W trakcie targów odbyły się seminaria poświęcone bezpieczeństwu transportu i ruchu drogowego, w których uczestniczyli przedstawiciele instytucji rządowych nadzorujących sektor transportu w Turcji – Ministerstwo Transportu, Gospodarki Morskiej i Komunikacji oraz instytucji rządowych zajmujących się organizacją bezpieczeństwa ruchu drogowego, czyli Ministerstwo Spraw Wewnętrznych, Turecka Policja Państwowa, Akademia Policyjna oraz Generalne Dowództwo Żandarmerii.Zobacz również

Neurosft na SCEW Barcelona 2019

W dniach od 19.11.19 do 21.11.19 Neurosoft brał udział w prestiżowych targach Smart City Expo World Congress w Barcelonie przy ulicy Gran Via Venue.

Więcej

Neurosoft na GITEX 2019 w Dubaju

W dniach od 6 października do 10 października Neurosoft uczestniczył w prestiżowych targach GITEX w Dubaju. Nie jest to pierwsza nasza wizyta na GITEX, w których uczestniczymy regularnia. Po raz kolejny uczestniczyliśmy w targach w kooporacji z SITE

Więcej

Neurosoft na Kongresie ITS Warsaw 2018

22 i 23 Maja 2018 roku odbył się polski kongres ITS w Warszawie, w którym Neurosoft miał zaszczyt uczestniczyć, prezentując nasze rozwiązania Weight-in-Motion i NeuroDrone.

Więcej

Zobacz więcej aktualności