Złota Statuetka w konkursie Innowacyjność w Transporcie 2012

Nagrodę firma Neurosoft otrzymała w kategorii Specjalny Pomysł Innowacyjny za projekt: „Video Gate”

Nagrodę firma Neurosoft otrzymała w kategorii Specjalny Pomysł Innowacyjny za projekt: „Video Gate” – systemy kompleksowej identyfikacji i monitoringu pojazdów i towarów”.

 Dodatkowo, otrzymaliśmy:

  • Brązową Statuetkę za system NeuroCar 2.0 RedLight do automatycznej rejestracji wykroczeń kierujących pojazdami wjeżdżających na skrzyżowanie na fazie czerwonej sygnalizatora.
  • Nagrodę Specjalną za innowacyjny projekt transportowy  promujący partnerstwo instytucji naukowych  i świata biznesu, przyznana za projekt Instytutu Badawczego Dróg i Mostów oraz firmy Neurosoft Sp. z o.o., pt.: “NeuroCar 2.0 RedLight” – do automatycznej rejestracji wykroczeń kierujących pojazdami wjeżdżających na skrzyżowanie na fazie czerwonej sygnalizatora, ze względu na efektywną współpracę instytucji badawczej i przedsiębiorstwa produkcyjnego, wykorzystującą i rozwijającą wyniki prac badawczych prowadzonych i finansowanych w ramach Programu Ramowego Unii Europejskiej.

 

Zobacz również

Neurosft na SCEW Barcelona 2019

W dniach od 19.11.19 do 21.11.19 Neurosoft brał udział w prestiżowych targach Smart City Expo World Congress w Barcelonie przy ulicy Gran Via Venue.

Więcej

Neurosoft na GITEX 2019 w Dubaju

W dniach od 6 października do 10 października Neurosoft uczestniczył w prestiżowych targach GITEX w Dubaju. Nie jest to pierwsza nasza wizyta na GITEX, w których uczestniczymy regularnia. Po raz kolejny uczestniczyliśmy w targach w kooporacji z SITE

Więcej

Neurosoft na Kongresie ITS Warsaw 2018

22 i 23 Maja 2018 roku odbył się polski kongres ITS w Warszawie, w którym Neurosoft miał zaszczyt uczestniczyć, prezentując nasze rozwiązania Weight-in-Motion i NeuroDrone.

Więcej

Zobacz więcej aktualności