Aktualności

Najnowsze wiadomości o działalności firmy


Abu Zabi, ZEA, 2024-05-24
card image
AI dla bezpieczeństwa na ISNR 2024

Neurosoft uczestniczył w prestiżowych targach ISNR 2024 (International Security National Resilience), które odbyły się w Abu Dhabi w dniach 27-29 maja. ISNR jest jednym z najważniejszych globalnych wydarzeń w branży bezpieczeństwa i odporności narodowej, gromadzącym czołowych ekspertów, przedsiębiorców oraz decydentów z sektora publicznego i prywatnego.

WydarzeniaNeuroCar
Wrocław, Polska, 2024-05-21
card image
Pomiary kontrolne stacji SCPR

W dniu dzisiejszym zakończyła się weryfikacja jakości działania stałych stacji pomiaru ruchu (SCPR) dla urządzeń dostarczających dane Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad. Testy przeprowadzono dla 19 stacji działających na terenie województw dolnośląskiego i śląskiego. Pomiary kontrolne wykonano zgodnie z procedurą GDDKiA, porównując wyniki dostarczane przez licznik ruchu z wynikami zweryfikowanymi manualnie, zebranymi przez odpowiedni system referencyjny.

ProjektyNeuroCar
Żary, Polska, 2024-05-20
card image
Podwyższone bezpieczeństwo w SWISS KRONO

Pod koniec maja zakończył się kolejny etap wdrożenia systemu wspomagającego bezpieczeństwo na terenie fabryki SWISS KRONO w Żarach. W ramach tego etapu poszerzono obszar monitorowania, znacząco zwiększono liczbę znaków ostrzegawczych oraz zamontowano lokalizatory na wszystkich krytycznych pojazdach. Wprowadzono również istotną modyfikację w zakresie komunikacji między elementami systemu, polegającą na wdrożeniu bezprzewodowej komunikacji WLAN w zamkniętym APN-ie.

ProjektyNeuroSpace
Umm al-Kajwajn, ZAE, 2024-05-17
card image
Pierwsza stacja WIM w ZEA

Na początku maja bieżącego roku uruchomiono pierwszą stację NeuroCar do ważenia pojazdów w ruchu typu HS-WIM na drodze E311, na terenie emiratu Umm al-Kajwajn. Jest to pierwsze z urządzeń instalowanych przez firmę Site Technology w ramach projektu monitorowania ruchu pojazdów ciężarowych, realizowanego na zlecenie Ministerstwa Energii i Infrastruktury Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

ProjektyNeuroCar
Amsterdam, Holandia, 2024-04-22
card image
Podsumowanie Intertraffic Amsterdam 2024

Międzynarodowe targi Intertraffic Amsterdam 2024, które odbyły się w dniach 16-19 kwietnia, zaprezentowały przełomowe innowacje w branży ruchu drogowego i mobilności, skupiając ponad 800 wystawców z całego świata. Zaawansowany system zarządzania ruchem drogowym oparty na sztucznej inteligencji firmy Neurosoft okazał się bardzo popularny wśród uczestników nadchodzącego rynku AI, który zapowiada rewolucyjne ulepszenia w zakresie mobilności i bezpieczeństwa w miastach.

WydarzeniaNeuroSoft
Warszawa, Polska, 2024-04-11
card image
LegalTech Forum 2024

Już po raz kolejny w stolicy odbyło się LegalTech Forum, największe wydarzenie w Polsce poświęcone innowacjom w praktyce prawniczej, zorganizowane przez Wydawnictwo C.H.Beck. Forum miało miejsce 11 kwietnia 2024 r. i zgromadziło ekspertów, praktyków oraz liderów branży, którzy wspólnie dyskutowali o najnowszych trendach, innowacjach i wyzwaniach związanych z cyfrową transformacją oraz sztuczną inteligencją w świecie prawa.

WydarzeniaNeuroLex
Amsterdam, Holandia, 2024-03-01
card image
Intertraffic Amsterdam 2024

W dniach od 16 do 19 kwietnia 2024 roku Neurosoft po raz kolejny będzie prezentował swoje produkty linii produktowej NeuroCar na międzynarodowych targach Intertraffic Amsterdam. Jest to jedno z najważniejszych wydarzeń dla branży drogowej, transportowej i przemysłu drogowego, w którym udział wezmą firmy, eksperci oraz przedstawiciele wielu instytucji i przedsiębiorstw z całego świata.

WydarzeniaNeuroCarNeuroSoft
Warszawa, 2024-02-29
card image
Analiza danych parlamentarnych

W ostatnim dniu lutego br odbyły się warsztaty podsumowujące konkurs na analizę danych parlamentarnych z wykorzystaniem nowoczesnych technik przetwarzania języka naturalnego (NLP), w tym modeli LLM. Impreza zorganizowana była przez Instytut Podstaw Informatyki PAN w ramach konsorcjum CLARIN-PL. Dzięki uprzejmości Kancelarii Sejmu warsztaty odbyły się na terenie Sejmu RP, w budynku GI.

WydarzeniaNeuroLex
Treść
Linia produkcyjna
Typ
Przedział czasowy