Wrocław, 2024-01-22

Konferencja WRO4digITal

Wydarzenia NeuroSoft

Europejski Hub Innowacji Cyfrowych z Wrocławia właśnie rozpoczął swoją działalność. Inauguracja projektu będzie miała miejsce podczas konferencji, która odbędzie się już 7 lutego 2024 r. we Wrocławskim Parku Technologicznym. Wydarzenie jest skierowane jest do przedsiębiorców, którzy planują transformację cyfrową.

WRO4digITal to Europejski Hub Innowacji Cyfrowych (EDIH) z Wrocławia utworzony przez konsorcjum 22 instytucji – w tym Neurosoft – oferujących kompleksowe wsparcie w procesie transformacji cyfrowej. WRO4digITal jest członkiem transeuropejskiej sieci European Digital Innovation Hubs, stanowiącej podstawowe narzędzie Komisji Europejskiej do koordynowania i wspierania transformacji cyfrowej gospodarki Unii Europejskiej. Dolnośląskie firmy mogą skorzystać z nieodpłatnych usług eksperckich i zmodernizować sposób produkcji lub świadczenia usług zgodnie z obecnymi trendami cyfryzacyjnymi.

Konferencja odbędzie się dnia 7-go lutego br. we Wrocławskim Parku Technologicznym, w budynku DELTA przy ul. Duńskiej 9. Udział jest bezpłatny, ale wymagana jest rejestracja. Liczba miejsc jest ograniczona.

Podczas wydarzenia poruszana będzie dyskusja na temat najnowszych trendów w rozwoju cyfrowym firm oraz budowie ekosystemu instytucji wpierających cyfryzację. Będzie ono także okazją do zapoznania się z ofertą WRO4digITal EDIH Wrocław oraz spotkania z ekspertami i przedstawicielami konsorcjum.

Więcej informacji można znaleźć na stronie konferencji: https://www.technologpark.pl/2024/01/zapraszamy-na-konferencje-inaugurujaca-dzialalnosc-wro4digital-edih-wroclaw/